Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberler

ETH 1.900 Doların Altına Düşerken Bitcoin 3 Haftanın En Düşük Seviyesine Ulaştı

ETH 1.900 doların altındayken, bitcoin üç haftanın en düşük seviyesi olan 31.000 dolara düştü

BTC, 1.000 doların üzerindeki kısa bir artış yaşadıktan sonra tekrar 32.000 doların altına düştü. ETH şu an 1.900 doların altında ve BNB 300 doların altında kırılmaya yakın. Alternatif kripto paralar da güç kaybetmeye devam ediyor.

Bitcoin 3 Haftanın En Düşük Seviyesine Ulaştı

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi dün 31.000 dolarlık kritik bir seviyeye düştü . Bu, 27 Haziran’dan bu yana en düşük fiyat noktası oldu.

Ancak o zaman, Bank of America’nın bazı müşterileri için BTC vadeli işlemleri sunmaya başlayacağına dair raporlar ortaya çıktı . Kısa bir süre sonra, BTC’nin fiyatı 1.000 doların üzerinde ani bir artış gördü.

Altcoinler Kırmızı Yakmaya Devam Ediyor. ETH 1,9 bin doların altında

Alternatif kripto paralar da son birkaç gün içinde büyük sıkıntı yaşadı. ETH dün 2.000 doların altına düştü, ancak bu gerileme devam etti.

Ethereum şu anda 1.900 doların altında işlem görüyor. En büyük ikinci kripto para birimi olan ETH, on günden daha kısa bir süre önce 2.400 doların üzerinde işlem gördü.

[affiliate_news2 id=”4020″]

Binance Coin de bir günde ciddi gerileme yaşadı ve %3,5‘lik bir düşüş coini 300 doların biraz üzerine çıkardı. Cardano, Ripple, Uniswap, Bitcoin Cash ve Litecoin, dünden bu yana benzer bir oranda azaldı.

Dogecoin, Polkadot ve Solana’da büyük kayıplar yaşadı. Sonuç olarak, DOGE 0.175 dolardan işlem görüyor, Polkadot 12 doların biraz üzerinde ve Solana 27 doların altına düştü.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu