Finans HaberleriHaberler

Bitcoin ödül uygulaması Lolli, 10 milyon dolarlık finansman turunu kapattı

Lolli'nin birincil destekçisi Acrew Capital, uygulamanın uzun vadede Bitcoin'in benimsenmesini artırmak için iyi bir konumda olduğunu söyledi.

Popüler Bitcoin ( BTC ) ödül uygulaması Lolli, hizmetlerini daha geniş bir kitleye sunmayı planladığı için girişim fonlarından ve diğer yatırımcılardan büyük destek aldı.

Şirket Çarşamba günü Acrew Capital tarafından yönetilen ve UpNorth Management, Animal Capital, Banana Capital ve Formula’nın ek katılımıyla gerçekleşen 10 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu kapattığını duyurdu.

Lolli‘nin yatırım turuna Logan Paul ve Chantel Jeffries gibi influencerlar da katıldı. Seven Seven Six, 3K VC, Gabriel Leydon ve Foreruner Ventures da dahil olmak üzere Lolli’nin önceki destekçilerinden bazıları, diğer fon toplama etkinliğinde şirkete yeniden söz verdi.

[affiliate_news2 id=”4433″]

Lolli, finansmanın yeni yetenekleri işe almak, ortaklıklar kurmak ve yakın zamanda piyasaya sürülen mobil uygulamayı daha da geliştirmek de dahil olmak üzere işletme çapında genişlemede kullanılacağını söyledi.

Lolli’nin kurucu ortağı ve CEO’su Alex Adelman, şirketinin misyonunun Bitcoin’i “herkes için daha erişilebilir” hale getirmek olduğunu söyledi ve ekledi:

“Bitcoin’in gücünü kitlelere dağıtmak ve yükseltmek için en iyi içerik oluşturucularla uyum sağlamanın zorunlu olduğuna inanıyoruz.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu