HaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin Milyarderlerinden Winklevoss Kardeşler Müzik Grubu Kurdu

İkiz kardeşler bir müzik grubu kurdular. Yaptıkları her şey düşünüldüğünde bu şaşırtıcı değil.

Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşleri pek çok kişi faceboook olayından tanımaktadır. İkiz kardeşler, facebook düşüncesinin kendilerinden çıktıklarını söyleyerek Zuckerberg’e fikir hırsızlığı nedeniyle dava açmış ve 65 milyon dolar kazanmışlardı.

İkiz kardeşler ek olarak Bitcoin ilk çıktığından beri topladıklarını söylediler. Şu anda sayılı BTC milyonlerlerinden biri olarak biliniyorlar.

Magazin platformu Page Six‘in aktardığı bilgilere göre yetenekli Winklevoss kardeşlerin iş arkadaşlarıyla bir grup kurdukları ve ilk gösterilerini yapmaya çoktan yaklaştıkları iddia edildi.

İsimsiz bir kaynak, “Tyler şarkı söylüyor, Cameron gitar çalıyor” dedi . Grup, ilk gösterisini bu hafta Cameron’ın çatı katında kapalı bir arkadaş grubuna verdi.

Dergiye göre ikizler, işleri bir adım öteye taşıyacak ve birkaç gün içinde çok daha büyük ve daha ciddi bir kitle için gösteri yapacak.

Konu hakkında daha fazla ayrıntı açıklanmadı. Grubun adı ve müzik tarzı ise hala bilinmiyor. Bunun yanında şarkı repertuarı da halka açıklanmadı. 

Spordan Teknolojiye

Winklevoss kardeşlerde bolca bulunan bir şey varsa o da yetenektir. Geçmiş senelerde gençler olarak, Olimpiyat kürek takımındaydılar. Facebook’un ne olacağı fikri onlarla başladı ve kriptografi forumlarında bir grup inek tarafından tartışılan bir merakken Bitcoin’in potansiyelini ilk gören onlar oldu.

İkizler, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli kripto para borsalarından biri olan Gemini’nin de sahibidirler. Ek olarak Nifty Gateway NFT pazarı gibi blok zincir teknolojileriyle ilgili birkaç vizyoner projeye fon sağladılar.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu