Bitcoin HaberleriHaberler

Blockchain.com, Tarihin En Büyük Bitcoin Konferansına Sponsor Olacak!

İlk canlı kripto para konferansı olan Bitcoin 2021'in sponsoru Blockchain.com olacak.

Blockchain.com bugün medium sayfasından ”Bitcoin 2021‘in sponsoru olduğumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz” açıklaması yaptı.

Ekip duyuruda şu ifadelere yer verdi:

”Kripto topluluğunun üyeleri yüz yüze bir araya geleli epey zaman oldu ve önümüzdeki ay sizinle iletişim kurmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bitcoin 2021 konferansı 3-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek ve dünyanın her yerinden binlerce kripto meraklısını tek bir noktada buluşturacak.

Blockchain.com, COVID salgınından ve tarihi Bitcoin boğa koşusundan bu yana ilk kripto etkinliğine katılmaktan heyecan duyduğunu vurguladı.

Bitcoin 2021 Konferansı Miami

Michael Saylor ve Jack Dorsey Gibi Birbirinden Ünlü Simalar Konuşmacı Olacak

Kripto para sektörü için bu heyecan verici dönemde, Michael Saylor, Jack Dorsey, Senatör Cynthia Loomis, Tony Hawk, Nick Szabo ve daha fazlasının konferansa dahil olacağı bildirildi.

Blockchain.com CEO’su Peter Smith, konferans sırasında iki defa sahne alacak. İzleyicileri şüphesiz harika bir sohbet ve etkinlik dizisi bekliyor.

Blockchain.com açıklamasında son olarak şunları belirtti:

”Bitcoin, Blockchain, kariyerler, ürünler ve daha fazlasıyla ilgili her şeyle sohbet etmeyi çok isteriz. Etkinlik sırasında standımıza uğrayabilirsiniz.”

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu