Bitcoin kademeli olarak değer kaybetmeye devam ederken, AVAX %9 yükseldi

Bitcoin kademeli olarak değer kaybetmeye devam ederken, AVAX %9 yükseldi

Bitcoin’in olumsuz fiyat hareketleri son 24 saat içinde de devam etti. Varlık iki haftanın en düşük seviyesi olan 45.500 dolara düştü. Günlük ölçekte yaklaşık %10 yükselen Avalanche hariç, çoğu altcoin de kayıp yaşadı.

Bitcoin 14 Günün En Düşük Seviyesini Gördü

ABD Federal Rezervi, faiz oranlarını değiştirmeden bırakacağını söyledi ve bu da bitcoin için önemli bir fiyat artışına neden oldu.

Kripto para 46.500 dolardan işlem gördü ve birkaç dakika içinde 49.500 dolara fırladı. Topluluk, BTC’nin sonunda 50.000 dolarlık seviyeyi kararlı bir şekilde aşabileceğine dair umutlarını artırdıkça, ayılar oyuna geri döndü.

Dün bildirildiği gibi Bitcoin kademeli olarak değer kaybetmeye başladı, ancak manzara ilerleyen saatlerde daha da kötüleşti. Bu kez varlık 45.500 dolara düştü ve 4 Aralık’taki büyük çöküşten bu yana en düşük fiyat etiketi oldu.

O zamandan beri yaklaşık bin dolar toparlanmasına rağmen, BTC hala biraz kırmızıda ve piyasa değeri 900 milyar doların çok altında.

Bitcoin’e benzer şekilde, çoğu altcoin de dün güneye yöneldi ancak günlük kayıpların çoğunu geri aldı. Sonuç olarak, çoğu 24 saatlik bir ölçekte hareketsiz kaldı.

Ethereum, Binance Coin ve Ripple biraz yeşil renkte. Bununla birlikte, ETH hala imrenilen 4.000 doların altında işlem görüyor. Binance Coin 530 doların altında ve XRP 0.8 doların biraz üzerinde. Buna karşılık, Solana, Cardano, Polkadot ve Shiba Inu küçük kayıplar verdi.

AVAX %9 daha yükseldi ve şu anda 110 Dolar’ın oldukça üzerinde işlem görüyor. Ayrıca varlık, arkasındaki blok zinciri platformunun bu hafta başında USDC desteğini duyurmasından bu yana %40 arttı.