Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin İle Mülk Satanların Sayısı Büyük Ölçüde Arttı

Yakın zamanlarda yayınlanan bir rapora göre Bitcoin ve kripto ekonomisi bugünlerde emlak dünyasına giriyor.

Bitcoin son zamanlarda emlak piyasasını kasıp kavurmaya başladı. Realtor.com tarafından yayınlanan bir rapora göre Bitcoin ile mülk satanların sayısı bir hayli arttı. İstatistikler şirket analizlerinde 100.000 ev başına 14,3 kripto kabul eden liste olduğunu gösteriyor.

Kripto Paraların Kullanım Alanı Genişledikçe Bitcoin ile Mülk Satanların Sayısı Arttı

Yahoo Money’den bir rapora göre , konut piyasası ve Bitcoin adeta çarpışmaya başlıyor. Rapor da 300.000 Dolar’lık yenilenmiş bir evi listeleyen emlakçı Whitney Pannell şunları söyledi:

“Satıcılar bu ev için Bitcoin kabul ediyor. Bitcoine sıkı bir şekilde inanıyorum ve bunun gelecek olduğunu düşünüyorum.”

Güney Florida MLS emlakçısı Bonnie Heatzig, Sunshine State’te kripto para için artan miktarda emlak listesi ile karşılaştığını söyledi. Heatzig, konu hakkında şunları söyledi:

 “Emlak için teklif edilen Bitcoin ve kripto para birimlerinde bir artış görüyoruz. Pandemiden bu yana, Güney Florida, Silikon Vadisi ve New York’tan gelen çok sayıda teknoloji meraklısı ve finans devi gördük. Bunlar, bu kripto para birimi tekliflerini yapan insanlar.”

Realtor.com’da bir ekonomi araştırma analisti olan Nicolas Bedo, Herron ile yaptığı röportajda yüksek oranda kripto para kullanımının gerçekleşebileceğini söyledi. Ünlü analist diyor ki:

“Kripto para piyasası daha sağlam bir yer edinebilir ve genel halkın güvenini artırabilirse, kripto para birimlerini ödeme olarak kabul eden ev satıcılarının daha geniş bir şekilde benimsendiğini görebiliriz”

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu