Bitcoin HaberleriHaberler

BTC 40.000 Doları Tekrar Ziyaret Ederken Bitcoin Hakimiyeti %50’ye Yaklaştı

Bitcoin hakimiyeti Mayıs ayının başından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in pazar payı 3 Mayıs’tan bu yana en yüksek seviyesi olan %48,9‘a yükseldi.

BTC

 

Bununla birlikte BTC, 3 Ocak’taki %73.68‘lik zirvesinden hala yaklaşık %33 aşağıda. Bitcoin kripto para birimi, en iyi altcoinlerden çok daha iyi performans gösteren toparlanmaya öncülük ediyor.

Bugün erken saatlerde BTC, Amazon tarafından kripto para birimlerini kabul etmeye yönelik planlarıyla ilgili söylentiler dağıldıktan sonra 40.000 dolar seviyesini bir kez daha ziyaret etti.

[affiliate_news2 id=”4408″]

Yaklaşan “Londra” hard forku, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum için büyük bir katalizör olarak görülürken, ETH/BTC çifti baskı altında kalmaya devam ediyor.

Cardano, XRP ve Dogecoin de dahil olmak üzere her bir büyük altcoin, piyasa riskli işlemlere karşı temkinli göründüğü için BTC’e karşı düştü.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu