Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberler

Elon Musk: ”Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’e Yatırım Yapıyorum”

B Word Etkinliğinin ortasında Tesla CEO'su BTC, ETH ve DOGE'ye sahip olduğunu açıkladı.

Elon Musk, dün gerçekleşen ”The B Word” etkinliğinde Twitter’dan Jack Dorsey ile yaptığı bir tartışma sırasında kişisel kripto para portföyü hakkında detaylara değindi.

Elon Musk Ethereum Tutuyor

Steve Lee’nin moderatörlüğündeki B Word konferansı, uzun zamandır bekleniyordu. Konferansa Elon Musk, Jack Dorsey ve Cathie Wood katıldı.

Dorsey ile konuşan Tesla CEO’su, Bitcoin ve tabii ki Dogecoin’e sahip olmanın yanı sıra, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un de kişisel olarak sahibi olduğunu belirterek, özel kripto yatırımları hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Musk, DOGE’nin büyük bir hayranı olmasına ve Bitcoin’in enerji kullanımı konusunda endişeleri olmasına rağmen, ETH ve DOGE’den daha fazla BTC’ye sahip olduğunu söyledi. Tesla CEO’su bu varlıklara ne kadar yatırım yaptığını veya ne zaman yatırım yaptığını açıklamadı.

ElonMusk1
Tesla’nın CEO’su Elon Musk

Musk: ”SpaceX Bitcoin’e Yatırım Yaptı”

Musk, Tesla’nın yanı sıra havacılık şirketi SpaceX’in de portföyünde bitcoin bulunduğunu söylemeye devam etti. Bununla birlikte, BTC’ye 1,5 milyar dolarlık yatırım yapan elektrikli otomobil şirketinin aksine Musk, SpaceX’in BTC’nin ne kadarına sahip olduğunu açıklamadı.

[affiliate_news2 id=”4197″]

Milyardere göre, havacılık şirketi Bitcoin’in geleceği için böyle bir vizyona ulaşmak adına hayati bir rol oynuyor. Ancak SpaceX’in bu hedefe ulaşmak için ne yaptığı hakkında yorum yapmadı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu