Altcoin HaberleriHaberler

Bitcoin Cash Yatırımcılar ve Kullanıcılar İçin Önemli İyileştirmeler Getirmeyi Planlıyor

15 Mayıs tarihinde Bitcoin Cash yatırımcılar ve kullanıcılar için bir yükseltme planı yapmaya hazırlanıyor.

Bitcoin Cash yatırımcılar ve kullanıcılar için 15 Mayıs tarihinde ciddi iyileştirmeler getirecek. Coin, bu tarihte önemli bir yükseltme sürecinden geçecek.  Bu güncellemeler, onaylanmamış işlem limitinin kaldırılmasını, birden fazla OP_RETURNS’nin etkinleştirilmesini ve çift harcama kanıtlarının uygulanmasını kapsıyor.

Bunun yanında nakit iyileştirme önerilerinin (Chip) dahil edilmesiyle 8 MB’lik yeni bir madencilik bloğunun varsayılan sınır boyutunun oluşturulmasını içeriyor.

Bitcoin Cash Yatırımcılar ve Kullanıcılar İçin 15 Mayıs Yükseltmesi: Bilinmesi Gerekenler

Bitcoin Cash yatırımcılar ve kullanıcıların 15 Mayıs’ta önemli yükseltmeler yaşayacağını duyurdu. Bu yükseltmedeki önemli değişikliklerin çoğu, çevrimiçi veya mağaza içi ödemeler yapmak için bitcoin cash kullanırken deneyimleri iyileştirmeye yönelik olacak. Ek olarak bu para biriminin eşler arası nakit odaklı bir araç olma taahhüdünü yeniden teyit edecek.

15 Mayıs 2021, Bitcoin Cash ağ yükseltmesi için belgeler.

Önerilen ilk önemli değişiklik, kullanıcıların zincirleme işlem sınırının kaldırılması oldu. Bu, bahis siteleri ve ödeme çözümü olarak Bitcoin Cash’e dayanan diğer yüksek hacimli işlem uygulamaları tarafından uzun süredir çok talep edilen bir özellikti. 

Bir zar oyunu olan Satoshi Dice, bu sınırdan kurtulmak için geçen yıl 1000 BCH’lik bir ödül bile teklif etti . Artık kullanıcıları, her 50 işlemde bir blok çıkarılmasını beklemek zorunda kalmadan daha akıcı bir deneyimin keyfini çıkarabilecekler.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu