Bitcoin HaberleriHaberler

IntoTheBlock Verilerine Göre 700.000’den Fazla Bitcoin Sahibi Kripto Para Pazarında Para Kaybediyor

Yakın zamanda Bitcoin satın alan adreslerin %66'sı şu an zararda

IntoTheBlock tarafından sağlanan son piyasa verilerine göre, piyasa hareketlerinde Bitcoin satın alan adreslerin %66‘sı şu anda zararda.

Yatırımcılar, yaklaşık 33.000 Dolar fiyatla 500.000‘den fazla Bitcoin satın aldı. Mevcut piyasa durumuna ek olarak, gösterge şu anda 3,5 milyondan fazla Bitcoin adresinin kâr etmediğini ortaya çıkarıyor.

Giriş/Çıkış Parası
Grafik:  app.intotheblock.com

Fiyat göstergesi, etrafındaki Giriş/Çıkış, pozisyonlarında para kazanan ve kaybeden adresleri gösteriyor. Göstergeye bakarak çeşitli değerlerdeki alım/satım hacimleri hakkında daha iyi fikir edinebilirsiniz.

Yatırımcılar genellikle yakın zamanda açtıkları pozisyonlarda kar elde etmek yerine zarar etmeye başlıyorlar. Pozisyonlarının giriş noktası, büyük miktarda satış baskısı nedeniyle fiyat için güçlü bir direnç haline geliyor.

[affiliate_news2 id=”4252″]

33.000 Dolar seviyesinde çok fazla satın alma gücü olduğundan, bu değer fiyatın kırılması için güçlü bir direnç haline gelebilir.

Bitcoin Gün İçi Grafiği
Kaynak. Tradingview.com

Bitcoin 32.900 değerini test etti ancak geçemedi. Şu anda, Bitcoin 33.000 ila 30.000 Dolar aralığında konsolide oluyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu