Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin %4 Artarak 34.000 Dolar Seviyesine Yaklaştı

En büyük kripto para birimi yüzde 4 artarak 34.000 dolar seviyesine yaklaştı.

Bugün popüler kripto para birimleri güne yeşil yakarak başladı. Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin 32.600 Dolar’dan 33.905 Dolar’ a yükseldi.

 

Bitcoin, Tesla CEO’su Elon Musk ve güçlü bir Bitcoin destekçisi olan Twitter CEO’su Jack Dorsey’in katılımıyla B-Word çevrimiçi konferansından sonra 30.000 dolarlık fiyat seviyesinden toparlanmaya devam ediyor.

The B Word konferansı, tüm kripto para destekçilerinin heyecanla beklediği bir etkinlikti. Bu canlı buluşma, BTC üzerinde oldukça olumlu bir etki yarattı.

[affiliate_news2 id=”4284″]

Ünlü milyarder Elon Musk, Tesla’nın ve SpaceX’in Bitcoin’lerini satmayacağını ifade etmişti. Musk ayrıca, Tesla’nın durum tespiti yapıldıktan sonra yakın gelecekte BTC’yi ödeme olarak kabul etmeye devam edeceğini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde Twitter CEO’su Jack Dorsey‘de platformun bazı hizmetlerine Bitcoin’i entegre edebileceğini söyledi. CryptoQuant tarafından sağlanan verilere göre Bitcoin boğa piyasasında kalmaya devam ediyor.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu