Bitcoin, Altcoin Piyasa Yorumları ve Genel Bakış #37 .Yayın

Bitcoin, Altcoin Piyasa Yorumları ve Genel Bakış #37 .Yayın

Bitcoin btc, Ethereum, cardano, usdt dolar, xrp, dogecoin, solana sol, polkadot, uniswap uni, litecoin ltc , avalance avax, vechain, stellar xlm, tron trx, cosmos atom, binance bnb, Aave, Axie Infinity, algorand, tezos xtz, the graph grt, bittorrent btt, chiliz chz, holo hot, theta fuel, sushi ve daha binlercesi arasından analiz isteklerinizi stevedabitcoin youtube kanalımızda canlı yayın esnasında iletebilirsiniz.

Stevedabitcoin, Kriptolevent ve Büşra temurçin Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Günleri Haftanın Öne Çıkan Kripto Para Haberleri ve bitcoin, altcoin Analizleriyle SteveTV’de!

Stevedabitcoin, KriptoLevent ve Büşra Temurçin ile Sabah Kahvesi – 13.09.2021 Saat 10:30’da – 37.yayın

Kripto para inceleme ve altcoin analiz videoları için kanalımızı takip etmenizi ve bildirimleri açmanızı öneririz.

Kripto Paraların Faydaları ve Dünyadaki Kullanımı

Son dönemlerde gündemi bir hayli meşgul eden kripto paraların pek çok yararı bulunuyor. En büyük faydalarından biri de günlük yaşantımızda kullandığımız paralara dönüştürülebilir olmasıdır. Kripto paralar ülkelere bağlı değildir. O nedenle ülkelerde meydana gelen ekonomik sorunlardan olumsuz bir şekilde etkilenmezler. Bildiğiniz gibi günümüzde kripto paralara dair önemli düzenlemeler yapılmaya başlandı. Hem altcoin hem de Bitcoin ile işlem yapan kişilerin sayısı da sürekli artmaya devam ediyor. Altcoin analizleri ve Bitcoin incelemelerine dair güncel paylaşımları kaçırmamak için youtube kanalımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Teknoloji şirketlerinin hemen hemen hepsi kripto paraların gelecekteki rolünün ne olacağının farkındalar. O nedenle Bitcoin ve altcoinleri sistemlerine entegre etmeye başladılar. Artık yerli ve yabancı pek çok firmada kripto paralar ile alışveriş yapabilir hale geldik. Aynı şekilde pek çok ülke çağımızın parlayan yıldızı olan kripto paraları benimsemeye başladı. Bunun en son örneği ise Orta Amerika ülkesi El Salvador oldu. Artık El Salvador’da tüm işletmelerin Bitcoin ile ödeme kabul etmesi zorunlu hale getirildi. Yaşanan son gelişmelere göre Panama’nın da Bitcoin’i yasal bir ödeme aracı olarak kabul etme ihtimali üzerinde konuşuluyor. Yapılan araştırmalara göre ülkemizdeki nüfusun yaklaşık %20’si kripto paralar ile aktif bir şekilde işlem yapıyor. Türkiye’de hizmet veren yerli kripto para borsalarına sorunsuz bir şekilde erişerek alım-satıma başlayabilirsiniz. Stevedabitcoin Youtube kanalımızdan Büşra Temurçin’in sunumuyla kripto paralara dair en güncel haberleri ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.