Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin, % 5,3 Değer Kazanarak 31,484 Dolara Ulaştı

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, son kazanımlarını genişleterek 31.400 doların üzerine çıktı.

Popüler kripto para birimi Bitcoin (BTC), bugün erken saatlerde toparlanmaya başladı ve 31.400 dolar seviyesinin üzerine çıkmaya devam ediyor.

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan BTC, kazançlarını %5 daha artırdı ve an itibariyle 31.484 dolardan işlem görüyor.

BTC için Temmuz ayı beklenildiği gibi geçmedi. Nisan ayındaki zirveden keskin bir düşüş yaşayan Bitcoin, yatırımcılarda panik satışlarına neden oldu.

Kripto paraların amiral gemisi olarak nitelendirilen BTC, artık pek çok ülke ve şirket tarafından benimsenmeye başladı.

Artık firmalar, Bitcoin’i ödeme sistemlerine entegre ederek müşterilerine daha fazla kolaylık sağlıyorlar. Başta BTC olmak üzere kripto para birimlerinin kullanım alanı her geçen gün artıyor.

Kripto para analistlerine göre piyasanın gözdesi olan Bitcoin (BTC), 2021’in son çeyreğinde önemli bir sıçrama yaşayabilir.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu