Altcoin HaberleriHaberler

Bitcoin 35.000 Doları Aşarken Ethereum Son 2 Haftanın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin 35.000 doların üzerinde işlem görürken Ethereum iki haftanın en yüksek seviyesi olan 2.330 dolara ulaştı

Bitcoin hafta sonu önemli bir adım atıp 35.000 doları geri almayı başardı. Aynı şekilde Ethereum’da Haziran ortasından bu yana ilk kez 2.300 doların üzerine çıkmasıyla ciddi kazançlar elde etti.

Bitcoin 35 bin doları geri aldı

Piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Salı gününden bu yana ilk kez 35.000 doların üzerine çıkmayı başardı.

[affiliate_news2 id=”3538″]

Birincil kripto para birimi an itibariyle 35.500 dolar civarında işlem görüyor ve piyasa değeri 650 milyar doların oldukça üzerinde. Öte yandan BTC‘nin altcoinler üzerindeki hakimiyeti %45‘in üzerine çıktı.

Altcoinler Hafta Sonunun Tadını Çıkarıyor

Altcoinler için adeta hafta sonunun tadını çıkarıyorlar diyebiliriz. Ethereum bunun en iyi örneği. İkinci en büyük kripto para birimi olan ETH, %5 daha arttı ve 2.330 dolara seviyelerine ulaştı.

Bu, ETH‘nin 18 Haziran’dan bu yana gördüğü en yüksek fiyat çizgisi. Binance Coin de %5‘lik bir artışın ardından şu anda 300 doların üzerinde işlem görüyor.

Cardano (%4), Doge (%1,5), Ripple (%3,5), Polkadot (%2,5) ve Bitcoin Cash (%3,5) yükseliş ile yeşil yakmaya devam ediyor.

Uniswap ve Solana‘da altcoinlerin en etkileyici kazananlarından biri oldular. UNI %5,2 artarken, SOL sırasıyla %6 artışla 20 Dolar ve 35 Dolar’ın üzerine çıktı.

Kripto Para Birimi Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Kriptoyu Ölçün
Kripto Para Birimi Piyasasına Genel Bakış.

Tüm kripto para birimlerinin piyasa değeri dünden bu yana yaklaşık 60 milyar dolar arttı ve toplamda 1,5 trilyon dolara oldukça yaklaştı.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu