Bitcoin Haberleri

Bitci, Türkiye’nin Güven Puanı En Yüksek Kripto Para Borsası Oldu

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası Bitci, son periyottaki büyümeye ve gelişime yönelik uygulamalarının sonucunu almaya devam ediyor. Geçtiğimiz periyotta Türkiye’nin en süratli büyüyen kripto para borsası seçilen Bitci, artık de Türkiye’nin itimat puanı en yüksek kripto para borsası oldu.

Kripto sanayisine ait çeşitli bilgiler yayımlayan CoinGecko, Türkiye’deki kripto para borsalarına ait çalışmalarına da devam ediyor. Son olarak “Güven Puanına Nazaran Sıralanan En Düzgün Kripto Borsaları” listesini açıklayan platforma nazaran Türkiye’nin inanç puanı en yüksek kripto para borsası Bitci oldu. Likidite, ölçek, fon güvenliği ve grup üzere çeşitli ögelerin dikkate alınarak değerlendirildiği çalışma sonucunda Bitci, 7 puan ile listenin birinci sırasında yer aldı.

Türkiye’nin itimat puanı en yüksek kripto para borsası seçilmelerine ait açıklamalarda bulunan Bitci Borsa CEO’su Ahmet Onur Yeygün şu kelamları söyledi:

“Bitci olarak 2023 yılının başından bu yana çok sıkı bir çalışma içerisindeyiz. Bu dokuz aylık süreç içerisinde platform ve hizmetlerimizi geliştirme, yeni iş birlikleri kurma, proje arzları ve listelemeler gerçekleştirme üzere birçok kıymetli gelişmeye imza attık. Attığımız tüm adımların sonucu olarak evvel Türkiye’nin en süratli büyüyen borsası akabinde da Türkiye’nin itimat puanı en yüksek kripto para borsası seçildik. Çalışmalarımızın sonucunu almak ve gerçek yolda olduğumuzu görmek bizim için epey memnunluk verici.”

Bitci, tekrar CoinGecko’nun bilgilerine nazaran 2022 yılının ocak ayında yüzde 0,9 olan pazar hissesini 2023 yılının haziran ayı prestijiyle yaklaşık 13 kat artırarak yüzde 12’ye yükseltmiş ve bu performansıyla birlikte Türkiye’nin en büyük üçüncü kripto para borsası olmuştu.

Bitci garantisiyle kripto para alım-satımı yapmak için buraya tıklayın.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu