HaberlerKripto Para Haberleri

BIT Mining, Şirket Faaliyetlerini Genişletmek İçin 50 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

BIT Mining, şirketin faaliyetlerini genişletmesi ve Çin dışına taşıması için yaklaşık 50 milyon dolarlık bir artış açıkladı.

Bitcoin madencilik şirketi ve BTC.com madencilik havuzunun sahibi olan BIT Mining, faaliyetlerini genişletmek için seçkin yatırımcılarla menkul kıymet satın alma anlaşmalarına vardığını duyurdu .

Halka arzı gerektirmeyen ve 16 Temmuz 2021’de kapanması beklenen plasman şartlarına göre BIT Mining, on hisse başına 5 ABD doları satın alma fiyatıyla 100 milyon A Sınıfı hisse senedi ihraç edecek.

[affiliate_news2 id=”3913″]

BIT Mining, Bitcoin madenciliği operasyonlarını dünya çapında genişletmek için yatırım gelirlerini kullanmayı planlıyor.

Çin’deki son Bitcoin çöküşlerinden sonra şirket, operasyonlarını kripto yanlısı ülkelere nasıl taşıyacağını belirleyen özel bir strateji geliştirdi.

Firma, yakın bir zamanda Teksas’taki Bitcoin veri merkezlerine ciddi  yatırımlar yaparak Haziran ayında madencilik teçhizatlarının bir kısmını Kazakistan’a taşımaya başladı .

Sonuç olarak, BIT Mining, şu anda Bitcoin ağının toplam hash oranının %11‘inden fazlasını oluşturan BTC.com madencilik havuzunun hash oranı kapasitesini daha da artırabilir

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu