HaberlerKripto Para Haberleri

Binance’ten Merkezi Olmayan Bir NFT Platformu

Binance, içerik oluşturucular, markalar ve hayranları için zincir üstü bir platform sağlamayı hedefliyor.

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından biri olan Binance, ”Featured Binanceadlı yeni bir platformun yakında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Şirket, içerik oluşturucular, markalar ve hayranları için NFT’lerin tüm yaşam döngüsünü kolaylaştırmak adına gözetimsiz, zincir üstü bir platform sağlamayı hedefliyor.

Binance borsası daha öncede bu platformun sinyallerini vermişti. Bugün platformun duyurusunu Twitter üzerinden tekrar yineledi.

Binance, Token başlatma ve pazar yaratma konusundaki derin deneyimini NFT alanına da uygulamak istiyor. Lansman sırasında platform, NFT kreasyonlarını basmak, satmak ve sergilemek için yaratıcı araçlarla yardımcı olmaya odaklanacak.

Çoğu kripto para kullanıcısı, NFT’lerin popüler kültürün yerel diline girdiğini biliyor. NFT’ler özellikle Mayıs 2021’in başlarında zirveye ulaştı.

Featured by Binance CEO’su Teck Chia, “platformun her gün büyüme elde edeceğini” belirtiyor. Binance’a göre, NFT’ler daha büyük bir davranış değişikliğinin parçası ve ”Featured Binance” platformu ideal olarak bu değişimin nasıl ilerleyeceği konusunda önemli bir faktör olacak.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu