Binance’den Bu 2 Altcoin İçin Duyuru: Milyonluk Transferler!

Binance’den Bu 2 Altcoin İçin Duyuru: Milyonluk Transferler!

Hacim bakımından dünyanın ne büyük kripto para borsası Binance 2 altcoin için duyuru yaptı. Borsa, kripto topluluğunu, büyük XRP süreçlerinin yakın olduğu konusunda uyardı. Binance, tıpkı halde bir altcoin projesi için de transfer süreçleri yapacak. İşte ayrıntılar…

Binance uyardı: Bu iki altcoin projesinde devasa transferler yapılacak

Son periyotların en çok konuşulan kripto firması Binance XRp süreçler ile ilgili bir duyuru yayınladı. Duyuruya nazaran, Binance büyük ölçülerde XRP süreci yapacak. Yapılacak süreçler teminatla ilgili cüzdanların temizlenmesinin bir modülü olarak gerçekleşecek. Bununla birlikte, XRP’ye ek olarak, Chainlink’in lokal altcoin projesi LINK de ilgili cüzdana taşınacak. Borsa, 2 altcoin projesi ile ilgili açıklamada şunları belirtti:

Binance’e sabitlenmiş tokenler için yaptığımız düzenlemenin bir kesimi olarak Binance , Btokenlar için teminat olan aşağıdaki varlıkları özel cüzdanlara taşıyacak:

  • XRP
  • LINK

Bu varlıklar şu anda soğuk cüzdanda, bu nedenle Btoken teminatını tutan cüzdan adreslerini güncelleyeceğiz – bu mühlet zarfında, bu cüzdanlar ortasında birtakım büyük süreçler fark edebilirsiniz.

Fonların SAFU olduğundan emin olabilirsiniz.

CoinMarketCap ve portal Nomics’e nazaran, Binance, XRP likiditesinin en büyük sahibi. Bunula birlikte, günlük süreç hacminde 100 milyon dolardan fazla para sağlıyor. Ayrıyeten rezervlerinde yaklaşık 150 milyon XRP tutuyor. Böylelikle, Nomics, başkan kripto para borsasının XRP fiyatı üzerindeki tesirini %30.74 olarak kestirim ediyor. Bununla birlikte, Binance , geçen haftaki haberler nedeniyle kripto para topluluklarınca gaye noktasında. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, ABD Başsavcılığı borsayı, kara para aklama ve yaptırım ihlalleriyle suçlayabilir.

Binance, hakkında çıkan dedikodulara karşın büyümeye devam ediyor

Bu söylentileri, borsa temsilcisi ve lideri Changpeng Zhao tekraren reddetti. Lakin yeniden de piyasalarda endişe ve panik oluştu. Örneğin, Binance’in mahallî tokeni BNB, haftayı yaklaşık %12’lik bir kayıpla kapattı. Buna paralel olarak, borsa milyarlarca dolarlık çıkışlar yaşadı. Fakat bu süreçte, borsa, tüm müşteri ödemelerini uygun halde yaptı. Borsa ekosistemi şu anda 55 milyar dolarlık bir net pahaya sahip. Son 24 saatte 500 milyon dolar daha büyüme yaşadı.

Yaşanan gelişmelerle birlikte BNB fiyatı toparlanmaya çalışıyor. Son 24 saatte yaklaşık yüzde 0,3 paha kazanan altcoin, şuan 247.65 dolar düzeylerinden süreç görmeye devam ediyor. BNB son 1 yılda yaklaşık yüzde 53’lük bir düşüş gördü.

Kaynak: Kripto Koin