HaberlerKripto Para Haberleri

Binance Yardım Fonu’nun Çabaları Hindistan’da Yaklaşık 12.000 Hayatın Kurtarılmasına Yardımcı Olacak

Binance, COVID ile mücadele kapsamında yardımlara devam ediyor.

Binance, 6.000 yeniden kullanılabilir silindire eşdeğer 2 kriyojenik sıvı oksijen tankının Hindistan’a güvenli bir şekilde ulaştığını belirtti.

Şirket, nakliyeyi sağlamak için Hindistan hükümeti ile yakın bir şekilde çalışıyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao, gelişmeyi Twitter’dan paylaştı.

Binance CEO’su ek olarak, kripto para topluluğunun sınırlarla çevrilmediğini vurguladı ve COVID mücadelesinde hiçbir ülkenin geride kalmamasını sağlamaya kararlı olduklarına dair güvence verdi.

Oksijen tanklarının yanında 100.000 adet maske gönderildi. Binance, vantilatör ve PPE tedarik etmek ve sağlamak için Hindistan’daki ekiplerle yakın çalışmaya devam etmeyi planlıyor.

Hindistan’daki durum yapılan çalışmalar neticesinde kademeli olarak dengeleniyor ve kaydedilen günlük vaka sayısı da son birkaç gün içinde ciddi derecede düştü.

Binance Charity Başkanı Helen Hai şunları söyledi:

“Pandeminin sona ermekten çok uzak olduğu ve Binance’ın kripto topluluğunun desteğiyle en çok ihtiyacı olanlara yardım sağlamaya kendini adamış olduğu açık. Hep birlikte iyileşene kadar COVID ile mücadeleye devam edeceğiz”

Binance yardım Fonu geçen sene 4 milyon dolar kadar bağış yaptı. Özellikle Hindistan için 10.000 N95 maskesi ve 43.000 yüz siperi bağışlamışlardı.

Aynı şekilde Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin‘de, geçtiğimiz günlerde ülkenin yardım fonuna 1.14 milyar dolar değerinde SHIB aktardı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu