HaberlerKripto Para Haberleri

Binance, Tüm Kullanıcılara Zorunlu KYC’yi Getiriyor

Yeni kullanıcılar artık ''Orta Düzey Doğrulama'' işlemlerini tamamlamak zorunda

Popüler kripto para borsası Binance, dünya çapındaki düzenleyicilerin artan uyumluluk baskısı nedeniyle artık tüm kullanıcıların Orta Düzey Doğrulama işlemlerini tamamlamasını istediğini söyledi.

Dünyanın en büyük borsası bugün yaptığı duyuruda, tüm yeni kullanıcıların artık Binance‘in kripto para yatırma, alım satım ve çekme dahil hizmetlerine erişmek için Orta Düzey Doğrulamayı tamamlaması gerektiğini dile getirdi.

Binance, bu gelişmenin küresel uyumluluk standartları ışığında değişiklikleri ve iyileştirmeleri belirlemek için ürünlerini ve hizmetlerini sürekli olarak gözden geçirdiği sırada geldiğini söyledi.

Borsanın Kimlik Doğrulama süreci uyarınca, bir Orta Düzey Doğrulama, devlet tarafından verilen kimliğin yanı sıra yüz doğrulamasını da içeriyor.

Ara doğrulamayı tamamlamamış mevcut kullanıcılar için hesap erişimleri “yalnızca para çekme” ile sınırlı olacak. Yani yalnızca varlıkları çekebilir, siparişleri iptal edebilir veya pozisyonları kapatabilirler.

Şirket, “Bu, şu andan itibaren 2021-10-19 00:00 AM’ye (UTC) kadar kullanıcı deneyimi kesintisini en aza indirmek için aşamalar halinde gerçekleştirilecek” dedi.

Mevcut kullanıcılar, Orta Düzey Doğrulamayı tamamladıktan sonra para yatırma ve alım satım gibi Binance ürünlerine ve hizmetlerine tam erişime devam edebilecekler.

Yaşanan bu değişiklik, Binance’in doğrulanmamış hesaplar için günlük para çekme limitini maksimum 2 BTC‘den 0,06 BTC‘ye daha da düşürmesinden haftalar sonra geldi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegramgrubumuzu ve Twitterhesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu