HaberlerKripto Para Haberleri

Binance, temel hesaplar için günlük para çekme işlemlerini 2.000 dolar ile sınırlandırıyor

Kripto borsası Binance, KYC çabalarını geliştirerek yeni düzenlemelere uyum sağlamaya devam ediyor.

Popüler kripto para borsası Binance bugün, yalnızca “Temel” doğrulamayı geçen kullanıcıların günde 0,06 Bitcoin’den (yaklaşık 2.000 ABD Doları) daha fazla para çekemeyeceklerini duyurdu. Önceki sınır ise 2 BTC olarak belirlenmişti.

Platform, “Yalnızca Temel Hesap Doğrulamayı tamamlayan hesaplar için günlük para çekme limitleri 0,06 BTC olarak ayarlanacak” açıklamasında bulundu.

Binance, değişikliğin yeni kullanıcılar için hemen geçerli olduğunu ve halihazırda mevcut temel hesapların 4 Ağustos’tan 23 Ağustos’a kadar aşamalar halinde yeni kurala tabi olacağını belirtti.

[affiliate_news2 id=”4414″]

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter’da yaptığı açıklamada, yalnızca temel hesap doğrulamasını geçen hesaplar için günlük para çekme limitleri 2 BTC’den 0.06 BTC‘ye ayarlanacak dedi.

Şirketk CEO’su ayrıca, yeni sınırların Binance’in kullanıcılara en iyi şekilde hizmet verebilmek için yeni düzenlemelere uyum sağlama çabasının bir parçası olduğunu da sözlerine ekledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu