HaberlerKripto Para Haberleri

Binance, Ukrayna’nın Büyük Şehirlerinde Reklam Kampanyası Düzenledi

Binance, Ukrayna'nın en kalabalık şehirlerinden bazılarında bir reklam kampanyası başlattı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni yatırımcılar çekmeyi hedefliyor. Doğu Avrupa ülkesi Ukrayna, kripto para alanında gelecek vaat eden bir pazar ve dijital varlıkları benimseme konusunda lider olarak biliniyor.

Binance Reklamları Ukrayna’daki Trenlerde ve Arabalarda Görünüyor

Kripto para borsası Binance, daha fazla Ukraynalı yatırımcıyı platformuna çekmek için bir misyon üstlendi. Şirket kısa süre önce başkent Kiev ve ülkenin en büyük üç şehri olan Kharkiv, Odesa ve Lviv sakinlerine Binance reklamlarını gösteren ülke çapında büyük bir kampanya başlattı.

Forklog medya kuruluşu, organizatörlerin şu anda bu şehirleri birbirine bağlayan Intercity trenlerinde Binance reklamı yapan klipler oynattığını bildirdi .

Youtube’da yayınlanan bir videoda, trenlerin bilgi-eğlence sistemlerinde “Gündüz Blogger, Gece Yatırımcı” ve “Gündüz Tasarımcı, Gece Yatırımcı” sloganları altında reklam yayınlanıyor. Reklamlar, kripto para kullanıcılarını topluluğa katılmaya çağırıyor.

'Gündüz Blogger, Gece Tüccar' Binance, Ukrayna'nın Büyük Şehirlerinde Reklam Kampanyası Düzenledi
Kaynak: Forklog

Binance reklamları şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında da yer aldı. Forklog kripto haber ajansı tarafından yayınlanan bir fotoğrafta, Binance logosu ve renkleriyle kaplanmış bir otobüsün üzerinde çıkartma görülüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu