HaberlerKripto Para Haberleri

Binance Labs, NFT Prodüksiyon Şirketi NFKings’e Yatırım Yapıyor

Binance’in risk sermayesi kolu olan Binance Labs , bugün 100’den fazla fikri mülkiyete (IP) sahip bir NFT prodüksiyon şirketi olan NFKings’e stratejik yatırımını duyurdu .

[affiliate_news2 id=”4442″]

Binance Labs’in stratejik yatırımı, Binance NFT platformunda yer alacak NFT markalarını geliştirmeye yarayacak. Binance NFT Başkanı Helen Hai konu hakkında şunları söyledi:

“Binance NFT’de IP’lerin ve NFKings markalarının çalışmalarını yayınlamayı ve kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı dört gözle bekliyoruz.”

2021‘de kurulan NFKings, NFT’lerini oluşturmak, üretmek ve dağıtmak için şu anda 100’ün üzerinde birinci sınıf IP ve markaya imza atan, hızla büyüyen bir NFT prodüksiyon şirketidir. NFKings’in Kurucu Ortağı Mtthew Lim diyor ki:

“Bazı birinci sınıf yatırımcılar ve IP sahipleri tarafından NFKings’e yapılan yatırım ilgisi, bize temel iş modelimizin büyük bir doğrulamasını sağladı. NFT’ler kalıcıdır ve markaların, IP’lerin ve müşteri tabanlarının sorunsuz bir şekilde etkileşime girebileceği uygulanabilir ve sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmak bizim sorumluluğumuzdur. Bunu başarmak için Binance NFT ile çalışmayı hedefliyoruz.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu