HaberlerKripto Para Haberleri

Binance, İtalya, Almanya ve Hollanda’da Kripto Para Vadeli İşlemleri Sunmayı Durduruyor

Binance, son düzenleyici engellerin ortasında İtalya, Almanya ve Hollanda'dan başlayarak Avrupa'daki türev hizmetlerini azaltmaya karar verdi.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, üç Avrupa ülkesinde vadeli işlem ve türev ürünleri sağlamayı durduracağını duyurdu. Hollanda, İtalya ve Almanya’daki kullanıcıların pozisyonlarını kapatması için üç ayı olduğu bildirildi.

Bugün Binance’ın resmi twitter hesabı üzerinden yapılan bir duyuruya göre , söz konusu ülkelerdeki müşteriler borsada “anında etkili” yeni vadeli hesap açamayacaklar.

[affiliate_news2 id=”4490″]

Halihazırda kayıtları olan ve pozisyon açmış olanların bunları kapatmak için 90 günleri olacak. Bu hamle, şirketin “ürünlerimizi sürekli olarak değerlendirmek ve kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz” şeklinde açıkladığı uzun vadeli stratejisinin bir parçası olarak belirtildi.

Ayrıca şirket, bunun tüm Avrupa kıtasındaki vadeli işlem ve türev ürün tekliflerini azaltmanın sadece başlangıcı olduğunu söyledi. Popüler borsanın son birkaç ayda çeşitli yönlerden gelişmiş düzenleyici incelemelerle karşı karşıya olduğunu belirtmekte de fayda var.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu