HaberlerKripto Para Haberleri

Binance, Hong Kong’daki Yeni Kullanıcılar İçin Kripto Türev Hesaplarını Kapattı

Binance, daha güçlü uyum politikası uygulamaya çalışırken Hong Kong'da kripto türevleri ticareti için yeni hesaplar açmayı durdurmayı planlıyor.

Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in Hong Kong’daki yeni kullanıcılar için kripto türevleri ticareti için yeni hesaplar açmayı derhal durduracağını tweetledi.

Ayrıca, halihazırda mevcut hesapların sahipleri için kripto vadeli işlemlerine ve diğer türevlere erişimi kısıtlayacaklarını dile getirdi.

CZ tarafından paylaşılan bir blog gönderisine göre, Hong Kong’daki mevcut kullanıcıların kripto vadeli işlemler, opsiyonlar, Binance tarafından sunulan kaldıraç ve marj ürünlerinde işlem gören tokenler üzerindeki pozisyonlarını kapatmak için üç ayı (90 gün) var.

Binance, Hong Kong’da kripto türev ticaretine erişimi azaltan ilk büyük kripto borsası olacak. Bu, borsanın mevcut politikasının ve uyum konusundaki güçlü taahhüdünün bir parçası olarak nitelendirildi.

Daha önce medyada yer aldığı üzere, Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu, Binance Group’un Hong Kong’da düzenlenmiş herhangi bir faaliyette bulunma lisansına sahip olmadığını duyurmuştu.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla kripto para haberi için: Kripto Para Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu