HaberlerKripto Para Haberleri

Binance, Düzenleyici Engeller Arasında Yeni Bir Yöneticiyi İşe Aldı

Binance, artan düzenleyici engellerin ortasında, Jonathan Farnell'i işe alarak uyumluluk ekibini güçlendirdi.

En popüler kripto para borsalarından Binance, Jonathan Farnell‘i şirketin yeni Uyum Direktörü olarak işe aldığını duyurdu.

Bu, şirketin Birleşik Krallık da dahil olmak üzere birden fazla düzenleyici incelemeyle karşı karşıya kalmasından sonra ortaya çıktı.

Binance, Farnell’in kripto varlık hizmetleri de dahil olmak üzere düzenleyici ürünler ortamını geliştirmeye yardımcı olmak için yeni Uyum Direktörü olacağını ifade etti.

Jonathan Farnell, aynı zamanda bir yönetim kurulu üyesi ve Uyum Başkanı olduğu kripto para dostu ticaret platformu eToro’dan geldi.

Farnell yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Binance yeniliği teşvik eden bir kültüre sahip. Binance’in bunları geliştirmesine yardımcı olmaya ve Avrupa’da daha fazla yasal uyumluluğu ve düzenlemeye tabi ürünlerin geliştirilmesine odaklanacağım.”

Bu yeni işe alım, İngiltere de dahil olmak üzere çok sayıda ülkeden gelen düzenleyici sorunlarının ortasında gerçekleşti.

[affiliate_news2 id=”3665″]

Daha önce bildirildiği gibi , Finansal İadare Yetkilisi, Binance Markets Limited ve Binance Group’a karşı bir uyarı yayınlamıştı.

Diğer düzenleyici kurumlar tarafından da, Binance FCA‘ya Binance Markets Limited’in Birleşik Krallık’ta faaliyet gösteren bir kuruluş olmadığına dair bildiri gönderildi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu