HaberlerKripto Para Haberleri

Binance CEO’su CZ, BNB’nin Apple ve Amazon’un Piyasa Değerini Geçebileceğini Düşünüyor

Binance CEO'su, BNB'nin Apple ve Amazon şirketlerinden birini devre dışı bırakmasının kısa sürede gerçek olacağına inanıyor.

Binance Coin, önde gelen geleneksel firmaların piyasa değerini geçebilir. BNB değerinde inanılmaz bir artış yaşandı. Şirketin CEO’su BNB’nin Amazon ve Apple gibi önde gelen teknoloji devlerinden daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyor.

Binance borsası ve Binance blok zincirinin CEO’su, BNB’nin iki şirketten birini devre dışı bırakmasının kısa sürede gerçek olacağından tamamen emin.

BNB’nin piyasa değeri 1 trilyon doları geçebilir mi?

Popüler Bitcoin yatırımcısı ve YouTuber Davinci Jeremie‘nin tweetinden sonra Binance CEO‘sundan yanıt gecikmedi.

Binance CEO’su “BNB’nin Apple veya Amazon’dan daha büyük olacağına inanıyorum çünkü bu bir  kripto para ve akıllı zincir.” dedi.

CZ, BNB’nin hisse senedi olduğunu kabul etmese de, Davinci’nin tweetlerinin diğer bölümlerine “Hisse senedi değil ama diğer kısımlar yerinde.” açıklamasını yaptı.

Mevcut piyasa analizlerine bakıldığında, CZ’nin iddiası uzak bir ihtimal gibi görünüyor. BNB’nin piyasa değeri 64,8 milyar dolar. Bu, kripto para piyasasında etkileyici bir değer, ancak her ikisi de sırasıyla 2,09 Trilyon Dolar ve 1,63 Trilyon Dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Apple ve Amazon ile arasında büyük fark var.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu