Altcoin Haberleri

Binance, Bu 6 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!

Kripto para borsası Binance, kısa mühlet evvel yeni süreç çiftlerini tanıttı. Ayrıyeten yeni Range-Bound eserlerin piyasaya girdiğinin haberini verdi. Öteki yandan, Ooki Protocol’ün Polygon ağına entegrasyonu ve Tornado Cash (TORN) için para yatırma süreçlerinin tekrar başlaması dahil olmak üzere birçok kıymetli duyuru yaptı. İşte her bir duyurunun ayrıntıları…

Binance, üç yeni süreç çiftini listeliyor

31 Mayıs 2023, Türkiye saatiyle 11:00’den itibaren Binance üç alım satım çifti için süreçleri açacak. Bu çiftler şu formda: ADA/TUSD, LTC/TUSD ve TUSD/BUSD. Ayrıyeten, süreç başlangıcından sonraki 48 saat içinde, süreç çiftleri için “Spot Grid” faal hale gelecek. Binance kullanıcıları, alım satım stratejilerini bu çiftlerle çeşitlendirme hakkına sahip olacak.   Alım satımı teşvik etmek hedefiyle Binance, bu çiftler için kimi imkanlar sunmakta. Örneğin bir sonraki duyuruya kadar ADA/TUSD ve LTC/TUSD spot ve marjin çiftleri için sıfır “maker” fiyatı promosyonunu uygulamaya koydu. Bu teşebbüs, kullanıcıları alım satım faaliyetlerine aktif olarak katılmaya teşvik etmeyi amaçlıyor. Böylelikle bu çiftler için likiditeyi ve piyasa aktivitesini artırmayı amaçlıyor.

Ayrıca, kullanıcılar bir sonraki duyuruya kadar TUSD/BUSD spot ve marjin süreç çiftinde sıfır maker ve taker fiyatlarından yararlanabilirler. Promosyon devri boyunca, TUSD/BUSD spot ve marjin süreç çiftlerindeki süreç hacmi VIP kademe hacim hesaplamasından hariç olacak. Ayrıyeten tüm Likidite Sağlayıcı programlarından hariç tutulacaktır. Bu, yatırımcılar için adil oyun alanı sağlar ve hacme dayalı ödül sistemlerinde bozulmayı önler.

Yeni Range Bound kümesi piyasaya girdi

Bir öbür gelişmeyse Binance’in yeni bir Range Bound eser kümesini piyasaya sürmesi oldu. Bu eserler, yeni fiyat aralıklarına ve uzlaşma tarihlerine sahip. Kullanıcılara piyasa volatilitesinin düşük olduğu periyotlarda potansiyel olarak daha yüksek mükafatlar kazanma fırsatı sunar. Range Bound eserleri için abonelik 30 Mayıs 2023 tarihinde saat 13:00’te başlıyor. “İlk gelen alır” temeline dayanmakta. Bu programda süreçteki varlıklar Bitcoin, Ethereum ve BNB’dir.

Range Bound, kullanıcıların seçtikleri kripto varlığın referans fiyatı abonelik mühleti boyunca seçilen fiyat aralığında kaldığında ödül kazanmalarını sağlayan eşsiz bir eser. Kullanıcılar, gereksinimlerine en uygun fiyat aralığını ve ödeme tarihini seçme esnekliğine sahip. Ayrıyeten, referans fiyatın abonelik müddeti boyunca üst yahut alt aralığa dokunması yahut bu aralığı aşması durumunda abonelik fiyatlarının kaybedilecek kısmını da belirleyebilirler. Risk altındaki abonelik fiyatı arttıkça potansiyel yıllık yüzde oranı (APR) da artmakta.

Ooki ile Polygon entegrasyonu gerçekleşti

Diğer yandan Binance, ekosistemini genişletmek emeliyle Ooki Protocol’ü (OOKI) Polygon ağına entegre etti. Kullanıcılar artık Ooki Protocol (OOKI) tokenlarını Polygon ağına yatırma ve çekme talihine sahip. Bu entegrasyon, kullanıcıların Polygon ağının sağladığı ölçeklenebilirlik ve düşük süreç fiyatlarından yararlanmasını sağlamakta. Ayrıyeten Binance ekosistemi içinde Ooki Protocol’ün özelliklerine erişim ve kullanımı sağlıyor.

Binance, TORN için harekete geçti

Ayrıca, Tornado Cash (TORN) DAO’sunda yönetişim durumunu eski haline getirme teklifinin akabinde Binance, Ethereum (ERC20) ve BNB Chain (BEP20) aracılığıyla TORN için para yatırma süreçlerine tekrar başladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu para yatırma süreçleri, TORN DAO’sunda meydana gelen bir olay nedeniyle 21 Mayıs 2023 tarihinde süreksiz olarak durdurulmuştu. Buna ek olarak, son incelemelere dayanarak Binance, TORN için bir karara vardı. Borsa, TORN’u 30 Mayıs 2023 tarihine kadar İnovasyon Bölgesine taşımaya karar verdi. İnovasyon Bölgesine yerleştirilen projeler, şeffaflığı ve geliştirme standartlarına ahengi sağlamak için yakın takibe alınmakta.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu