Bigger Entertainment’ın sahibi Shiba Inu fiyatının 0,01 dolara ulaşmasına yardımcı olacak bir plan uyardı

Bigger Entertainment’ın sahibi Shiba Inu fiyatının 0,01 dolara ulaşmasına yardımcı olacak bir plan uyardı

Bigger Entertainment’ın sahibi, SHIB fiyatını 0,01 Dolar’a yükseltmeye nasıl yardımcı olacağına dair bir vizyona sahip. Bu arada, son 24 saat içinde yaklaşık 72 milyon Shiba Inu kripto para birimi yakıldı.

Steven Cooper’ın şirketi, SHIB için etkinliklere NFT’ler, ürünler ve biletler satmanın yanı sıra, kullanıcıların müzik parçalarını dinlemelerine, sanatçılara ödedikleri telif haklarının bir kısmını SHIB satın almak ve daha sonra yakmak için harcamalarına izin veriyor.

Şirketinin, mem tokenlerini yakmaya yardımcı olmaları için topluluk dışından gelen insanları ve hatta kriptoya bile aşina olmayan kişileri hedeflediği belirtildi.

Cooper, bunun insanları eğlendirerek Shiba Inu fiyatının 0,01 dolar seviyesine ulaşmasına yardımcı olmanın bir yolu olabileceğine inanıyor.

Cooper’ın şirketi, geçen yılın Ekim ayından bu yana SHIB’i yakıyor ve onun tarafından yakılan miktar şu anda bir milyar tokene yaklaşıyor.

Yakma etkinlikleri sırasında YouTube’da canlı olarak ölü bir cüzdana token gönderiyorlar. Şirket, ayrıca böyle bir etkinliğe 5 dolarlık bir bilet almayı teklif etti, bu şekilde daha fazla SHIB yakılmasına yardımcı oldu.

Önceki token yakma işlemi, 26 Ocak Boxing Day’de gerçekleşti; harcama yapılamayan cüzdana toplam 239.600.144 SHIB gönderildi. Bir sonraki yakma etkinliği 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek.