Bitcoin HaberleriHaberler

65 Milyon Dolarlık Lüks Beverly Hills Konutu İçin Bitcoin İle Ödeme Kabul Edilecek

Beverly Hills'deki özel bir gayrimenkul, 65 milyon dolarlık fiyatı ile kripto para ile ödeme yapılan en pahalı mülk olabilir.

Özel bir Beverly Hills mülkünün sahibi, alıcıların konutu satın almak için Bitcoin ile ödeme yapmasına izin verdiğini söyledi. Eğer bu ödeme gerçekleşirse, kripto para birimi ile satılan en pahalı emlak rekoru kırılacak.

Kripto para ile satılan en pahalı konut rekoru kırılacak

Amerikan dergisi Forbes , Beverly Hills’deki ”Elementi” adlı milyonlarca dolarlık evin, bugünün fiyatlarıyla 1950 BTC civarında olduğunu söyledi. Bu rakam nakit olarak 65 milyon dolara tekabül ediyor.

Mülkün ortaklarından biri olan Aaron Kirman, konu hakkında şu yorumları yaptı:

“Kripto paralar, satıcıların çok fazla ilgilendiği bir şey ve konut alanına dahil olacağına inandığım büyüyen bir endüstri.”

Kripto pazarının düşüşüne rağmen Kirman, satıcılar başta olmak üzere birçok emlak işletmesinin ödeme yöntemi olarak dijital varlıkları tercih ettiğini vurguladı.

[affiliate_news2 id=”3495″]

Hatta kripto para işlemlerinin seviyelerinin daha önce hiç bu kadar yüksek olmadığını söyledi. Projeye dahil olan ortaklardan Michael Chen’de kripto para yatırımcısı olduğunu itiraf etti.

Chen’e göre, hızlı ve güvenli oldukları için dijital varlıklarla yapılan ödemeler insanların geleceği olacak:

“Şimdi, bir merkez bankasından geçmek yerine iki saniyede 10 milyon dolar transfer edebilirsiniz.”

Beverly Hills‘in incisi niteliğindeki Elementi konutu, yedi yatak odasına sahip. 18.000 metrekarelik özel mülkün sahibi, orada ayrıca yarı uzunlukta bir olimpik yüzme havuzu, ev sineması, şarap mahzeni, spor salonu, sağlıklı yaşam merkezi ve diğer birçok tesisinde sahibi olacak.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu