(BAT) Gizlilik Odaklı Web Tarama Altcoini, Yeni Kripto Cüzdanının Piyasaya Sürülmesinin Ardından %37 Yükseldi

(BAT) Gizlilik Odaklı Web Tarama Altcoini, Yeni Kripto Cüzdanının Piyasaya Sürülmesinin Ardından %37 Yükseldi

(BAT) Basic Attention Token Yükselişe Geçti

(BAT) Basic Attention Token gizlilik odaklı bir web tarayıcısına güç veren altcoin, uzantısız bir kripto cüzdanının duyurulmasının ardından hızla yükseliyor.

Basic Attention Token (BAT) tarafından desteklenen reklam karşıtı web tarayıcısı Brave, kısa süre önce Brave Wallet‘ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu ve tarayıcının yardımcı programı belirteci için %37’lik bir ralliyi ateşleyerek kripto varlığını 24 saatin en düşük seviyesinden 1,32 $’dan 1,81 $’a yükseldi.

“Bugün, Brave masaüstü tarayıcısında yerleşik olarak bulunan ve Brave kullanıcılarının kripto portföylerini tek bir cüzdandan depolamasına, yönetmesine, büyütmesine ve takas etmesine olanak tanıyan bir kripto cüzdanı olan Brave Wallet’ı piyasaya sürdük. Çoğu kripto cüzdanından farklı olarak, Brave Wallet uzantı gerektirmez; tarayıcıda yereldir, güvenlik risklerini ve ekstra CPU ve belleğe olan bağımlılığı azaltır.”

Brave, cüzdanın CoinGecko kripto çizelgelerini görmek, değiştirilemez tokenleri (NFT‘ler) takas etmek, fiat para birimleriyle dijital varlıklar satın almak ve herhangi bir Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ağında merkezi olmayan uygulamalar (DApp‘ler) ile etkileşim kurmak için kullanılabileceğini söylüyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Meksika’nın Üçüncü En Zengini: Hemen Bitcoin Satın Alın

BAT’ın duyurusu, şirketin akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ile ortaklık kurmasının hemen ardından geldi ve milyonlarca Brave kullanıcısına ve yaratıcısına SOL’un geniş merkezi olmayan finans (DeFi) ağına erişim sağladı.

“Brave, Solana blok zincirini Brave tarayıcısına entegre edecek ve Brave’in 42 milyon aylık aktif kullanıcısına ve 1,3 milyon doğrulanmış Yaratıcısına varsayılan Solana ekosistem desteği sağlayacak.”

BAT o zamandan beri stabilize ve yazım anında 1,47 dolardan işlem görüyor.