Baby Doge, Huobi Listesinin Ardından %35 Yükseldi

Baby Doge, Huobi Listesinin Ardından %35 Yükseldi

Dogecoin ve Elon Musk arasındaki ilişkiden ilham alan bir başka memecoin olan Baby Doge, bugün erken saatlerde %35 oranında fırladı. Bu, büyük kripto borsası Huobi’nin platformuna token eklendiğini açıklamasının ardından geldi.

Geçen yıl memecoin çılgınlığının ortasında faaliyete geçen Baby Doge, başlangıçta Elon Musk’ın adını içeren bir tweet’inin ardından popülaritesini patlattı.

Proje, milyarderin gerçekten de yeni memecoin’i düşündüğünü iddia etse de Musk’ın kendisinden herhangi bir doğrulama gelmedi.

Yine de bu, o zamanlar neredeyse üç haneli olan bir artışı durdurmadı. Bugün Baby Doge yaklaşık %35‘lik bir artışla bir kez daha saldırıya geçti.

Birkaç saat içinde varlık yaklaşık 0,0000000295‘ten 0,000000004‘e yükseldi ve bu da bir haftanın en yüksek fiyat pozisyonu oldu.

Bu etkileyici fiyat artışı, kripto piyasasının geri kalanı kırmızının derinliklerinde olduğu için oldukça beklenmedik bir zamanda geldi. Bu nedenle artışı Huobi’den gelen en son haberlere bağlamak doğru olacaktır.

Büyük kripto borsası, BABYDOGE’un eklendiğini, ani artışın birkaç dakika öncesinde duyurdu. Platform halihazırda mevduatları etkinleştirirken, BABYDOGE/USDT için spot ticaret, para yatırma hacmi, resmi olarak önceden duyurulacak olan piyasa ticareti talebini karşıladığında açılacak.

Ek olarak Baby Doge, son zamanlarda Alman futbol takımı TSG Hoffenheim ile ortaklık kurarak kripto para birimi topluluğunun dışında bazı adımlar attı.