Altcoin HaberleriHaberler

Piyasalarda Düşüş Sürerken Elon Musk’ın Öne Çıkardığı Baby Doge %20’den Fazla Artış Gösterdi

Baby Doge, dikkat çekici bir fiyat artışıyla piyasa satışlarını alt üst ediyor.

CoinMarketCap verilerine göre, Tesla CEO’su Elon Musk‘tan başka kimsenin dikkatini çekmeyen ve bir Dogecoin takliti olan Baby Doge, kripto para birimi sektörünün yakasını bırakmayan büyük bir satışa rağmen %20‘nin üzerinde ralli yaptı.

CMC
Resim: coinmarketcap.com

Baby Doge kripto para biriminin piyasası sadece 4.7 milyon dolar olarak biliniyor ve bu da oldukça değişken olduğu anlamına gelir.

Ek olarak piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin son zamanlarda aşağı yönlü eğilim oluşturan işlem aralığından sonra, 30.000 Dolar’lık kritik destek seviyenin altına düştü.

[affiliate_news2 id=”4126″]

Çoğu altcoin daha da kötü performans gösterirken, kripto para piyasasının tamamı yalnızca son iki günde kabaca 106 milyar dolar kaybetti.

Popüler kripto para birimi Dogecoin‘de ciddi baskı altında denilebilir. DOGE, 23 Nisan’dan bu yana en düşük seviyesi olan 0.159 dolara geriledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu