Altcoin HaberleriHaberler

Axie Infinity (AXS) Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Blockchain oyun platformu Axie Infinity'nin yerel yönetim tokeni olan AXS'nin fiyatı, hafta sonu boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Axie Infinity, kullanıcıların eko sisteme katkılar sağladığı ve oyun yetenekleriyle  token kazanabileceği blockchain tabanlı bir oyun platformudur.

Axie Infinity’nin yerel yönetim tokeni olan AXS’nin fiyatı, hafta sonu boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesini ulaştı ve CoinMarketCap verilerine göre yılın başlangıcındaki fiyatına oranla %275 artışla 19.52 ABD Dolarına yükseldi.

Axie Infinity, kullanıcıların “Axies” adlı yaratıkları eğittiği ve savaştığı Pokémon ile benzerlik gösteren, oyna-kazan tarzı bir platformdur.

Şu anda oyunda bulunan 1 milyondan fazla Axie’nin her biri, yalnızca Axie Infinity pazarından satın alınabilen, NFT’lerdir. Axie Infinity pazarı , Mayıs ayının başında Ethereum ağındaki Ronin yan zincirine geçti . O zamandan beri oyun yetkilileri, kullanıcı tabanının büyümeye devam ettiğini söylüyor.

Bu fiyat artışını takiben , TradingView’den alınan verilere göre, AXS ekosisteminde SLP olarak adlandırılan bir token 1 Temmuz’da %100′den fazla artışla 0,2663 ABD Doları’na yükseldi.

Bu SLP tokenleri, Axies’i oluşturmaya yardımcı olmak için oyun para biriminde olduğu gibi kullanılır ve oynamak için gereklidir.

[affiliate_news2 id=”3857″]

AXS ve SLP fiyatları son altı ayda artmaya devam ederken, Axie Infinity‘nin oyna-kazan işlevi, platformu Filipinler, Venezuela, Küba, Katar ve dünyanın her yerindeki insanlar için önemli bir gelir kaynağı olarak popüler hale getirdi.

Axie Infinity’nin Filipinler’deki destekçileri, bazı oyuncuların oyunu oynayarak önceki işlerinden daha fazla para kazanabildiklerini belgeledi.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu