Astra Guild Ventures (AGV) B Serisi Finansman Turunu Başlattı

Astra Guild Ventures (AGV) B Serisi Finansman Turunu Başlattı

Astra Guild Ventures (AGV), CSP DAO Inc,  Halvings Capital Ltd,  Oracles Investment Group, GDA Capital  ve  Deltahub Capital gibi bazı önemli risk sermayedarlarının liderliğindeki B Serisi finansman turunu tamamladı.

Şirket bu finansman turunda tam 3 milyon dolar  topladı. Toplanan fonlar, AGV’nin halka açık token satışının pazarlanması, operasyonel ve yönetim giderlerinin karşılanması ve kazan-kazan (P2E) oyunları geliştiren şirketlerde yeni NFT’ler ve hisse senetlerinin satın alınması için kullanılacak.

AGV, finansman turlarından sonra toplam 5,3 milyon dolar elde etti. Projenin toplam 2.036 Axie Infinity  akademisyeni, 50.000’den fazla Discord topluluğu  üyesi  ve 75.000’den fazla Facebook  takipçisi var.

AGV, B Serisini ve özel token satışını 17 Kasım 2021’de UTC saat 14:00’te web sitesinde ve 17 Aralık 2021’de halka açık bir şekilde başlatmaya hazırlanıyor.

Astra Guild Ventures (AGV), NFT’lere, P2E oyunlarına ve diğer blok zinciri projelerine yatırım yapan merkezi olmayan özerk bir organizasyondur (DAO).

Astra Guild, AGV sahiplerine DAO’ya katılıp karar verdikleri ve yatırım durumlarını görüntüledikleri tek duraklı bir platform sağlamak için entegre edilmiş kendi kazanç ve yönetim panosuna sahip.

DAO, yatırımcılar, teknoloji liderleri, NFT, blockchain meraklıları ve P2E oyuncularından oluşan küresel bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.