Finans HaberleriHaberler

RTI Capital, Kripto Para Platformu Aspen Digital’e Yatırım Yapıyor

Aspen Digital, finansman turunda 8,8 milyon dolar topladı.

Aspen Digital‘in finansman turu, İngiliz milyarder bankacı Jacob Rothschild tarafından kurulan halka açık bir yatırım şirketi olan RIT Capital Partners, BitGo, Paxos ve ConsenSys gibi kripto şirketlerinin yatırımcısı Liberty City Ventures tarafından ortaklaşa yönetildi.

Hong Kong merkezli Aspen Digital, eldeki taze sermaye ile ekibini genişletmeyi, Avrupa, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya’daki müşterilere hizmet vermek için Londra ve Singapur’da yeni ofisler açmayı planlıyor.

Bu yılın başlarında kurulan Aspen Digital, kripto para saklama, getiri yaratan ürünlere erişim, portföy raporlama gibi hizmetleri tek çatı altında sunuyor. Aspen bu hizmetleri FTX, Celsius Network ve Hex Trust gibi kripto firmaları aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Finansman turundaki diğer yatırımcılar arasında Cherubic Ventures, Token Bay Capital, Somerley Capital, Tayland’ın en zengin ailesinin üyeleri ve Fortune dergisinin sahipleri Chatchaval Jiaravanon & Chaval Jiaravanon vardı.

RIT Capital Partners, bu yılın başlarında kripto borsası Kraken’de de hisse satın aldı. RIT, 1988‘den beri Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir ve web sitesine göre hissedarları için yıllık toplam %11,7 getiri sağlamıştır.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla finans haberi için: Finans Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu