Blockchain HaberleriHaberler

AS Roma Futbol Kulübü, Blockchain Şirketi Zytara Labs ile 42 Milyon Dolarlık Anlaşma Yaptı

İtalyan futbol kulübü AS Roma, blockchain şirketi Zytara Labs ile 42 milyon dolar değerinde üç yıllık bir anlaşma imzaladı.

Blockchain firması Zytara Labs, AS Roma ile 42 milyon dolarlık bir ortaklığa imza attı. Anlaşma üç yıl sürecek ve forması sponsorluğu, NFT hediyeleri ve taraftar/kulüp teması içerecek.

Efsanevi İtalyan futbol kulübü, erkekler ve bayanlar birinci takımlarının iç saha, deplasman, üçüncü ve kaleci formalarında DigitalBits amblemi ile birlikte Zytara Lab‘ın DigitalBits blok zinciri ağına tamamen dahil edilecek.

[affiliate_news2 id=”4453″]

2021-22 sezonunun ilk on bir forması Roma ve Montecatini arasındaki hazırlık maçında satılacak. Ek olarak, 25 hatıra altın yüzük satın alınabilecek ve kalan 25’i mevcut Serie A oyuncuları tarafından kurulan bir yardım kuruluşu olan Roma Cares‘e gidecek.

AS Roma CEO’su Guido Fienga, AS Roma ve DigitalBits arasındaki ortaklık hakkında şunları söyledi:

“AS Roma’nın DigitalBits ekosistemine resmi olarak katılmasından daha fazla heyecan duyamazdık. DigitalBits, hızı, verimliliği ve sürdürülebilirliği ile bilinen bir blok zinciridir: Kulübümüzün değerlerini yansıtan ve dünya çapındaki hayranlarımızla olan etkileşimimizi çeşitli şekillerde derinleştirmemizi sağlayacak özellikler barındırıyor.”

Zytara ve DigitalBits blok zincirinin kurucusu Al Burgio konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Dünyanın en efsanevi futbol takımlarından biri olan AS Roma ile olan bu tarihi ilişki, sadece Zytara ve DigitalBits için değil, bir bütün olarak blok zinciri endüstrisi için dönüm noktasıdır. AS Roma, spor takımları ile taraftar toplulukları ve diğer taraftarlar arasındaki bağlantıyı yükseltmek için blockchain teknolojisinden nasıl yararlanılabileceğini göstererek kolektif hayal gücünü genişletecek.”

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu