HaberlerKripto Para Haberleri

Arnold Schwarzenegger Kripto Para Birimlerine Sıcak Bakmıyor

Eski California Valisi Arnold Schwarzenegger, bitcoin veya başka herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadığını doğruladı.

Eski Kaliforniya Valisi Arnold Schwarzenegger kripto para birimlerine yatırım yapmadığını doğruladı. Anlamadığı şeylere yatırım yapmadığı için kendisinin “Warren Buffett gibi” olduğunu söylüyor.

Arnold Schwarzenegger Kripto Para Birimlerine Yatırım Yapmıyor

“Terminatör” yıldızı Arnold Schwarzenegger, Perşembe günü New York Times ile yayınlanan bir röportajda Bitcoin hakkında konuştu. Bitcoin ile ilgili olarak, eski California valisi şunları söyledi:

Hayır, onlara yatırım yapmıyorum. Warren Buffett gibiyim. Anlamadığım şeylere yatırım yapmam.

Arnold Schwarzenegger kripto para hakkında açıklama yaptıktan sonra belirli bir kesi tarafından tepki aldı. Kimileri de ünlü yıldızı destekledi.

Schwarzenegger’ın benzetme yaptığı Buffett, “yetkinlik çemberi” içinde faaliyet göstermesiyle tanınır, yani anlamadığı hiçbir şeye yatırım yapmaz. Schwarzenegger, yıllar boyunca birkaç kez tavsiye almak için bazen Omaha’nın Kahini olarak bilinen Buffett’e başvurdu. 

Buffett, 2003 yılında California valisi için kampanya yürüttüğünde, kıdemli mali ve ekonomik danışmanı oldu. Schwarzenegger, özel geri çağırma seçimini kazandı ve 2011 yılına kadar görevde kaldı.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu