Bitcoin Haberleri

Ark Yatırım Yönetimi Şirketi’nin CEO’su Cathie Wood, Bitcoin’in 500.000 Dolara Çıkacağını Söyledi

Cathie Wood, önde gelen kripto para birimi düşerken oldukça önemli bir tahminde bulundu.

Ark Yatırım Yönetimi şirketinin CEO’su Cathie Wood Bloomberg TV’e verdiği röportajında Bitcoin’de meydana gelen düşüşlere rağmen 500.000 Dolar’ı göreceğini söyledi.

Wood, yaptığı açıklamada Bitcoin için dip demenin zor olduğunu söylüyor. BTC kripto para birimi üç yıldan fazla bir süredir en kötü düşüşünü yaşadı.

Röportaj sırasında Wood, Tesla CEO’su Elon Musk‘ın bitcoin madenciliği konusundaki çevresel endişelerine kısaca değindi ve mining işlemlerinde yenilenebilir enerjinin benimsenmesinin çarpıcı bir şekilde hızlanacağını açıkladı.

Bitcoin bugün 35.000 Dolar’ın altına kadar düştü. Nisan ayında BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.829,14 Dolar’dan dik bir düşüşe geçmesi yatırımcılarda paniğe neden oldu.

Bu ayın başlarında Cathie Wood, yatırımcılara İsviçre merkezli bir şirket olan 21Shares’in ana şirketi Amun Holdings’in yönetim kuruluna katıldığını duyurdu .

Ark Yatırım Yönetimi şirketinin CEO’su kripto para piyasasındaki muazzam dalgalanmalara rağmen Bitcoin‘den oldukça ümitli görünüyor.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu