Aralık 2021’in En İyi Oyna-Kazan NFT Oyunları

Aralık 2021’in En İyi Oyna-Kazan NFT Oyunları

2021‘in sonuna yaklaşırken, Play to play NFT oyunları hiçbir yavaşlama belirtisi göstermeden giderek daha popüler hale geliyor. Ek olarak bu ay için, ana akıma girecek birkaç heyecan verici yeni nft oyunu var.

Artık 3,24 milyar oyuncudan oluşan ve giderek büyüyen bir pazar mevcut. Blockchain oyunlarının doğasında bulunan Oyna-Kazan öğesi, tamamen yeni bir ekonomi yaratmanın eşiğinde denilebilir.

Metaverse’e yatırım yapmak için kurumlardan (Facebook, Google, Microsoft gibi) büyük bir talep var. Aynı zamanda, kripto oyunları ve metaverse tokenleri için bir boğa piyasası mevcut.

Ancak her gün, çoğu deneyimsiz oyun geliştiricileri tarafından başlatılan yüzlerce blok zinciri oyunu ve yeni kripto projesi var. Bunların yalnızca küçük bir kısmı piyasada ses getirmeyi başarıyor. Şimdi en çok ilgi gören NFT oyunlarına bir göz atalım.

En iyi nft oyunları

Splinterlands – Splinterlands bu yılın başlarında Twitter’dan askıya alınmıştı. Oyun, Hive ve WAX ​​blok zincirleri üzerine kuruludur ve bu yazı itibariyle 581.000 haftalık aktif kullanıcıya sahiptir. Oyna-Kazan kategorisinde şu anda 1 numara olarak yer alıyor.

Alien Worlds – Alien Worlds oyun içi NFT’leri için popülerdir, WAX blok zinciri ve Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulmuştur ve şu anda 547.000 haftalık aktif kullanıcıya sahiptir.

Axie Infinity – Ünlü oyun, $AXS tokeninin fiyatındaki patlama ile dünya çapında dikkat çeken ilk blockchain oyunuydu . Ancak, kullanıcı sayısına göre en popüler 3. oyuna düştü. Axie Infinity, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve 370.000 haftalık aktif kullanıcıya sahiptir.

Crypto Mines – Değişken oyun içi kripto para birimi ETERNAL ile popülerdir, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiştir ve 260.000 aktif kullanıcıya sahiptir.