HaberlerKripto Para Haberleri

AquaGoat Okyanusları Kurtarmak İçin Kolları Sıvadı

AquaGoat, gezegenin okyanuslarını ve su yollarını temizlemeye odaklanan girişimlere fon sağlamayı amaçlıyor.

AquaGoat, ekolojik bir sosyal kripto para birimidir. Projenin birincil hedefi ise gezegenin okyanuslarını kurtarmak. AquaGoat, gezegenin okyanuslarını ve su yollarını temizlemeye odaklanan girişimlere fon sağlamayı amaçlıyor.

Proje 7 Nisan 2021‘de hayata geçirildi. O zamandan beri 3 hayır kurumuna bağışta bulundu. Ekip, iki haftada bir yapılan topluluk anketleri ve bağış kampanyaları yoluyla yakın gelecekte daha fazla kuruma bağışta bulunmayı planlıyor.

AquaGoat, piyasa çıktığından beri büyük ilgi gördü. Reddit, Discord, Instagram ve Facebook’da büyük bir takipçi kitlesine ulaştı. Ek olarak Türkiye’de 30 Binden fazla üyesi bulunuyor.

Proje, yaklaşık 35 kişiden oluşan bir gönüllü geliştirme ekibine sahip. Bu gönüllü kişiler projeye o kadar fazla inanıyor ki AquaGoat’ta tam zamanlı çalışmak için günlük işlerinden bile istifa ettiklerini söylüyorlar.

AquaGoat kullanan her işlem %4 ücrete tabidir; tüm işlemlerin %2’si likiditeye gönderilirken, diğer %2’si doğrudan tüm sahiplere yeniden dağıtılır.

Bitcoin veya Ethereum gibi geleneksel kripto para birimlerinin aksine AquaGoat, işlemlerin bir likidite havuzu aracılığıyla onaylandığı Proof-of-Stake sistemi olan Binance zinciri üzerinde çalışır.

AquaGoat, insan kaynaklı kirliliğin dünyadaki okyanusları, ekosistemleri ve içinde yaşayan deniz yaşamını nasıl etkileyebileceğinin fazlasıyla farkında. Proje, topluluklarının desteği ve çok sayıdaki hayırsever ile, okyanusun genel sağlığında önemli bir fark yaratıyor.

AquaGoat şu an 10 borsada işlem görüyor. Bunlar PancakeSwap, Coinsbit, SnowgeSwap, LBank, VNDC, BKEX, HotBit, ZT, Bibox ve Bitrue olarak belirtildi.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu