Analist Michaël van de Poppe, Bu Üç Altcoin’in Solana’nın Çıkışını Takip Edebileceğini Söyledi

Analist Michaël van de Poppe, Bu Üç Altcoin’in Solana’nın Çıkışını Takip Edebileceğini Söyledi

Popüler bir kripto para analisti olan Michaël van de Poppe, Solana’nın son tarihi yükselişini takip edebilecek üç altcoin üzerine görüşlerini paylaştı.

Piyasa değerine göre Solana (SOL) 6. sırada yer alıyor. Şu anda 175 Dolar’dan işlem gören akıllı sözleşme platformu, Temmuz’daki 23.47 Dolar’lık fiyatından %600’den fazla arttı.

Piyasa analisti Michaël van de Poppe, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasının ardından merkezi olmayan blok zinciri platformları Tezos (XTZ), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) ile yakından ilgilenmeye başladı.

Poppe, 123.000 YouTube abonesine ATOM’un temel pazar yapısına göre yayınlanmaya hazır göründüğünü ifade etti ve ekledi:

“Solana’yı takip edecek bir kripto para seçmem gerekse ve bunun birinci katman bir çözüm olması gerekiyorsa, bu ya Tezos ya Polkadot ya da Cosmos olacak. Yapıları göz önüne alındığında, üçü de harika görünüyor. ”

Van de Poppe, ATOM’un Bitcoin’e karşı iki yıllık bir birikim dönemi içinde işlem gördüğünü ve tokenin Ağustos ayında BTC’ye karşı yükseliş trendinde işlem görmeye başlamasının ardından 0.00051 BTC seviyesinin (22.88 Dolar) yeniden test edilmesini istediğini söyledi.

ATOM’un bir sonraki yönüne gelince, Van de Poppe iki temel fiyat seviyesine dikkat ediyor.

“Bence ATOM’da ilerlemeye devam edeceğiz ve bir sonraki hedef bölgenin geçtiği yüksek seviyeleri kıracağız. Cosmos’a bakıyorum 47,50 dolar ve 72 dolar.”