AMC’nin Shiba Inu Kabulü Fiyata Etki Etmedi

AMC’nin Shiba Inu Kabulü Fiyata Etki Etmedi

AMC Tiyatroları Shiba Inu’yu önümüzdeki dört ay içinde listeleyeceğini duyurdu

Robinhood‘un Shiba Inu‘yu listeleme umutları bir süredir varlığın fiyatını pompalarken, AMC Tiyatroları gelecek yıl ödemeler için Shiba Inu’yu kabul etmeye başlayacak olan.

Sinema devi şirketin CEO’su Adam Aron Salı günü yaptığı açıklamada, ABD’deki en büyük sinema zinciri olan AMC Theatres’ın iki ila dört ay içinde BitPay cüzdanları aracılığıyla sinema biletleri ve imtiyazlar için Shiba Inu’yu kabul edeceğini söyledi. AMC Tiyatroları, Ekim ayı başlarında günde 200 ABD Dolarına kadar olan dijital hediye kartı alımları için Shiba Inu’ya şaka olarak ilham veren Dogecoin’i kabul etmeye başladı. Geçen hafta AMC Tiyatroları ödemeler için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash‘i kabul etmeye başladı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: AMC Tiyatroları, Müşterilerin Yakında Shiba Inu ile Ödeme Yapabileceklerini Açıkladı

Shiba Inu topluluğu için önemli bir dönüm noktası olsa da, haberler varlığın aşağı yönlü fiyat trendini durdurmadı. CoinGecko verilerine göre, son 24 saat içinde Shiba Inu’nun fiyatı %6,8 düştü. Geçen hafta, Shiba Inu’nun fiyatı %13,2 düştü ve Salı günkü fiyat düşüşünün bir haftadan uzun süredir devam eden daha büyük düşüş trendinin parçası olduğunu gösteriyor.

Sinema ve Tiyatro devi şirket, pandeminin neden olduğu sinema salonlarının kapanmasının yanı sıra film izleyen halkın evde yayına geçişinin uzun vadeli eğiliminden etkilenen finansal olarak mücadele ediyor. 2021 3. Çeyrek finansal performansı, 2020’nin üçüncü çeyreğindeki 119,5 milyon ABD Doları‘na kıyasla 763,2 milyon ABD Doları gelir elde ettiği için bir yıl öncesine göre önemli bir iyileşme gösterdi. Ancak, 2019’un üçüncü çeyreğinde kaydedilen 1,31 milyar ABD Doları tutarındaki gelirinin hala çok gerisinde.