Blockchain HaberleriHaberler

Amazon, Dijital Para Birimi ve Blockchain İçin Ürün Lideri Arıyor!

Amazon, yakın tarihli bir iş ilanına göre bir Dijital Para Birimi ve Blockchain Ürün Lideri arıyor.

Amazon, yenilikçi bir şirket olarak itibarını korumaya kararlı görünüyor. Şirket, dijital para birimi ödemesi ve blok zinciri birimi aracılığıyla kripto para birimleriyle denemeler yapmak istiyor.

Perşembe günü yayınlanan bir duyuruya göre Amazon, Dijital Para Birimi ve Blockchain stratejisine liderlik edecek bir blockchain uzmanı arıyor. Yapılan duyuru ise şu şekilde:

Ödeme Kabul ve Deneyim ekibi, Amazon’un Dijital Para Birimi ve Blok Zinciri stratejisini ve ürün yol haritasını geliştirmek için deneyimli bir ürün lideri arıyor… Müşteri deneyimi, teknik strateji ve yetenekler dahil olmak üzere yol haritasını geliştirmek için AWS dahil olmak üzere Amazon genelinde ekiplerle yakın bir şekilde çalışacaksınız.

Amazon tam olarak ne arıyor?

Uzmanın en az bir MBA veya eşdeğeri derecesi, 10 yılı aşkın iş veya teknoloji tecrübesi, ekip yönetimi ve iyi iletişim becerileri olması gerekiyor.

Şirket herhangi bir maaş bilgisi açıklamadı. İlana göre kişi, Seattle, Washington’da ikamet etmeli veya taşınmaya istekli olmalıdır.

Amazon, ödemeler ve finans alanında yenilik yapma ihtiyacına ikna olmuş görünüyor. Kripto para ve blockchain geliştirme ekibi, şirketin daha iyi finansal ürünler sunmak için ortaya çıkan bu teknolojileri keşfetme konusundaki ilgisinin bir işareti olarak nitelendirildi.

[affiliate_news2 id=”4276″]

Business Insider tarafından paylaşılan bir e-postaya göre, Amazon ekibi, kripto para birimleri dünyasına bir yaklaşım keşfetme konusundaki ilgisini doğruladı.

Yine de, bunun özel bir para biriminin geliştirilmesi yoluyla mı yoksa bir ödeme aracı olarak kripto para birimlerinin kabul edilmesi yoluyla mı olacağını belirtmediler.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu