ABD’nin En Büyük Mortgage Şirketlerinden Biri Yıl Sonuna Kadar Bitcoin’i Kabul Etmeyi Planlıyor

ABD’nin En Büyük Mortgage Şirketlerinden Biri Yıl Sonuna Kadar Bitcoin’i Kabul Etmeyi Planlıyor

UWM CEO’su, şirketin yıl sonuna kadar ödemeler için kripto para birimlerini kabul etmeye başlamayı planladığını söyledi.

Detroit Free Press tarafından hazırlanan bir rapora göre, UWM CEO’su Mat Ishbia, Pontiac merkezli şirketin ödemeler için Bitcoin’e izin verme sürecinde olduğunu dile getirdi. Ishbia diyor ki:

“Biz uygulanabilirliğini değerlendirdik ve ipotek ödemeleri için Amerika’da kripto para kabul eden ilk mortgage şirketi olmayı planlıyoruz. Bu, üzerinde çalıştığımız bir konu ve üçüncü çeyrekte bunu ülkedeki herkesten önce gerçekleştirebileceğimizi umduğumuz için heyecanlıyız, çünkü teknoloji ve inovasyonda lideriz. “

Ishbia, şirketinin gelecekte Ethereum ve diğer altcoinleri ekleme olasılığı üzerinde yorum yaptı. Şirket CEO’su mevcut mali çeyreğin sonuna kadar Bitcoin’i kabul etmeye başlayabileceğini söyledi.

Başarılı yönetici, UWM’nin kendisini teknoloji ve inovasyonda lider olarak gördüğünü ve trendi kripto varlıklarla sürdürmeyi planladığını ifade etti.

UWM bu yıl Bitcoin’i kabul etmeyi planlarken, “hiçbir garanti” olmadığını ve şirketin hala bazı ayrıntılar üzerinde çalıştığını belirtti.

Bitcoin duyurusu, şirketin ipotek işinde rekor kıran bir hacim içeren ikinci çeyrek mali sonuçlarının ortasında geldi. Firmanın işlem hacmindeki sıçramaya rağmen, Ishbia tüm sektörü etkileyen dar marjlara dikkat çekti.