Blockchain HaberleriHaberler

ABD’li Dev Bankacılık Kuruluşu JPMorgan, Daha Fazla Blockchain Uzmanı İşe Alacak

JPMorgan'ın blok zinciri ile ilgili iş başvurularında Bitcoin ve Ethereum mekanizmalarında deneyime sahip adaylar aranıyor.

Büyük Amerikan yatırım bankası JPMorgan, blockchain ile ilgili bir dizi yeni iş başvurusu yayınlayarak blockchain uzman kadrosunu genişletmeyi planladığını gösterdi.

JPMorgan, blok zinciri odaklı yazılım geliştiricileri, mühendisleri, pazarlamacıları ve denetçileri hedef alan iş ilanları da dahil olmak üzere küresel blok zinciri geliştirme çabalarını sürdürmek için birden fazla pozisyon açtı.

Şirketin LinkedIn sayfasındaki açık pozisyonlarına göre, blockchain ile ilgili bu yeni iş ilanlarının birçoğu son birkaç gün içinde yayınlandı.

Yeni iş ilanlarında, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur, Hindistan, Hong Kong, Birleşik Krallık ve diğer ülkeler de dahil olmak üzere, JPMorgan’ın dünya çapındaki birçok şubesinde blok zinciri uzmanı aranıyor. Şirket , son yedi gün içinde ABD’de 30‘dan fazla iş ilanı yayınladı .

[affiliate_news2 id=”4117″]

Şirket, özellikle JPMorgan’ın dijital para birimi odaklı Onyx bölümünün yanı sıra şirketin tescilli blok zinciri tabanlı bankalar arası veri ağı olan Liink için tecrübeli kişileri hedefliyor.

Geçen Ekim ayında piyasaya sürülen Onyx, JPMorgan Chase’in JPM Coin olarak bilinen şirket içi sabit parasına odaklanmaktadır. Ek olarak bankanın analistleri, Bitcoin’in potansiyel olarak altına zorlayıcı bir alternatif haline gelebileceğine ve uzun vadede 140.000 dolarlık bir fiyat seviyesini aşabileceğine inanıyor .

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz!

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu