9Cat NFT’leri İlgi Çekici Özelliklerle Metaverse’e Girecek

9Cat NFT’leri İlgi Çekici Özelliklerle Metaverse’e Girecek

Metaverse her geçen gün şekillenirken ve bir dizi proje bu alana girerken, 9Cat NFT’leri markalarını bilinir hale getirmeye yönelik çalışmalarını hızlandırdı.

9Cat, koleksiyon olmanın ötesine geçecek çok işlevsel, ilgi çekici ve benzersiz bir oyun sergileyeceğini duyurdu. Projenin CEO’su 4 geliştirici, 4 sanatçı, 1 pazarlama yöneticisi ve 2 topluluk yöneticisinden oluşan 12 kişilik bir ekip tarafından yeni bir oyun geliştirildiğini açıkladı. Yapılan açıklamalara göre 9Cat, en popüler P2E oyunlarından biri olmaya hazırlanıyor.

9Cat NFT ve Oyun Özellikleri

9Cat P2E oyunu, ana karakter olan 9CAT’in 9.999 benzersiz koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle başlayacak.  9Cat NFT’nin sahibi olanlar, yaklaşmakta olan 9Cat Saga Adventure blok zinciri oyununa erişim sağlayabilecekler. NFT’ler, oyuncuların oyunun tadını çıkarırken 9Photon ve 9Meta takas edilebilir tokenleri kazanmalarına izin verecek.

9Cat Saga Adventure‘ın ilk bölümünün eski bir uzaylı kampının harabelerinde geçmesi planlanıyor. Oyuncular, bir düşman lejyonu aracılığıyla hayatta kalma mücadelesi vermek zorunda kalacaklar.

Kullanıcılar bir dizi görevi tamamlayarak ödül olarak ganimet ve 9Photon tokenleri kazanabilirler. 9Cat Saga blok zinciri oyununun bir parçası olarak bir dizi tokeb entegre edilmiştir.

Bunlardan biri, oyun içi yükseltmelerle kullanılması planlanan 9Photon tokeni ve ardından ekosistem genelinde Gezegenler, karakterler, benzersiz silahlar, görünümler ve DAO satın almak için kullanılmak üzere tasarlanan 9Meta tokeni olarak adlandırılan çekirdek ekosistem tokeni.

Şirket CEO’su, mevcut P2E projelerinin çoğunun kazanç yönlerine daha fazla odaklandığını ekleyerek, “9Metaverse tüm evrendeki yerlerde, yabancı teknoloji kullanan sevimli bir kediyle bir uzay macerası, karakter ve arsa tasarımı için sonsuz fırsatlar sağlıyor” Dedi.