Altcoin HaberleriHaberler

61 Milyon XRP Büyük Borsalar Tarafından Aktarıldı

60 milyondan fazla XRP büyük borsalar tarafından aktarılırken XRP 1,34 Dolara Yükseldi.

Whale Alert kripto izleme hizmeti tarafından aktarılan bilgilere göre son yirmi dört saat içinde Binance ve Huobi dahil olmak üzere birçok büyük kripto ticaret merkezi toplam 61 milyon XRP tokeni transfer etti.

Twitter’daki popüler blockchain analiz şirketi Whale Alert, 40 milyon, 12 milyon ve 9 milyon XRP aktarılan üç büyük işlem tespit etti.

En büyük kripto yığını Binance ve Huobi arasında gönderildi. ABD merkezli Bittrex, önce 12 milyonu, ardından 9 milyon XRP’yi Upbit’e taşıdı. Fiat cinsinden taşınan XRP’nin genel eşdeğeri toplam 77.105.418 Dolar’a tekabül ediyor.

9158_1

Ancak geçen haftanın sonunda ortaya çıkan aksaklık devam ediyor ve bu XRP transferleriyle ilgili tweetler Whale Alert tarafından hızla kaldırılıyor ancak işlemlerin detaylarının olduğu linkler mevcut.

Özel haberler,her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Coin bilgi sayfamızdan canlı fiyat takibine hemen başlayabilirsiniz! Daha fazla altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

 

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu