4 Altcoin, Bitcoin 52.000 Doları Test Ederken 7 Gün İçinde %70’ten Fazla Yükseldi

4 Altcoin, Bitcoin 52.000 Doları Test Ederken 7 Gün İçinde %70’ten Fazla Yükseldi

Dört altcoin, son yedi gün içinde büyük kazançlar kaydederken, Bitcoin kayıplarını kurtarmaya çalışıyor.

Şu anda %85‘lik büyük bir kazançla Cratos (CRTS) mobil uygulamayı destekleyen ERC-20 tokeni, kullanıcıların tercihlerine göre oy konularını oluşturabileceği ve diğer kullanıcıların oylamaya katılabileceği gerçek zamanlı bir canlı oylama platformudur.

Piyasa katılımcıları, CRTS’nin kripto borsası MEXC’de listelenmesi ve uygulamanın daha önce yalnızca Kore’de mevcut olan küresel bir sürümünün başlatılması da dahil olmak üzere geçen hafta Cratos’taki gelişmelere olumlu yanıt verdi.

Başka bir Ethereum tabanlı altcoin olan Synapse (SYN), son yedi gün içinde şu anda %89 arttı. Synapse, çeşitli blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlamayı amaçlayan bir zincirler arası protokoldür. Fiyatlandırma ve varlıkların yeniden dengelenmesi için Synapse Network’ten (SNP) ve otomatik bir piyasa yapıcıdan (AMM) oluşur.

Yakından takip edilen kripto analisti Smart Contracter kısa süre önce 198.000 takipçisine SYN’nin Wrapped Ethereum çiftinde (SYN/WETH) olağanüstü göründüğünü söyledi.

“Bütün katmanlar birbiriyle rekabet ederken, onları birbirine bağlayan bir şey biriktirmek bana kazma ve kürek oyunu gibi geliyor.

SYN grafiği burada haftalık olarak ETH’ye karşı harika görünüyor ve herhangi bir zincirden neredeyse her zincire köprü kurmanıza izin veriyor.”

Ayrıca, üzerinde yapay zeka projeleri, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) veya akıllı sözleşmeler oluşturulabilecek bir hisse blok zinciri ve ekosistem kanıtı olan Velas (VLX) gücünü gösteriyor.

VLX şu anda son yedi gün içinde %73 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,55$’ın yaklaşık %33 altında 0,37$’dan işlem görüyor.

VADER, son yedi gün içinde %150 gibi devasa bir artışla şu anda 0.09 dolardan işlem görüyor.

Yazım sırasında, Bitcoin aynı zaman diliminde %11 arttı ve şu anda 52.000$’ın hemen altında işlem görüyor.