2021 SEC’e Rağmen Ripple’ın En Güçlü Yılı!

2021 SEC’e Rağmen Ripple’ın En Güçlü Yılı!

Bir dizi tweet’te, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal savaşa rağmen bugüne kadarki en iyi yılını elde etmeyi başardığını açıkladı.


Garlinghouse, XRP destekli İsteğe Bağlı Likidite çözümünün artık RippleNet ağı tarafından işlenen ABD doları cinsinden hacmin dörtte birini oluşturduğunu iddia ediyor. ODL işlemlerinde 2020’nin üçüncü çeyreğinden bu yana 25 kat artış yaşandı.

Ripple ayrıca Japonya ve BAE’de yeni ODL koridorları açtı. Bunun da ötesinde, Butan ve Palau, ulusal dijital para birimlerini piyasaya sürmelerine yardımcı olmak için dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısıyla ortaklık kurdu. Mart ayında Ripple, merkez bankaları için özel olarak tasarlanmış XRP Ledger’ın özel bir versiyonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Michael Saylor’un Bitcoin Hazinesi Dudak Uçuklatıyor!

Garlinghouse, “maksimalizmin” düşüşünün, daha fazla insanın katılmasına izin veren endüstri için olumlu bir gelişme olduğuna inanıyor.

U.Today tarafından bildirildiği üzere SEC, Ripple’ı tam olarak bir yıl önce mahkemeye verdi. Uzun Twitter ileti dizisinde Garlinghouse, bir kez daha çok korkulan düzenleyiciyi hedef aldı ve davasının tüm kripto para endüstrisine bir saldırı olduğunu yineledi.

Ripple patronu, Ether’in durumu hakkında yorum yapmayı reddettiği için kişisel olarak SEC Başkanı Gary Gensler’i aradı. Garlinghouse, ikinci en büyük kripto para biriminin düzenleyici netlik nedeniyle XRP’yi geçebildiğini iddia ettikten sonra bir kez daha eşit şartlar istiyor:

Bu endüstri, düzenli bir oyun alanı ile tutarlı bir şekilde uygulanan düzenleyici netlik ve düzenleme talep ettiği için cezalandırılmamalıdır.